Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Chomika (dziennie 90-120tyś)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czy ktoś jest w stanie wycenić jaka była by cena chomika który dziennie zarabia 90-120tyś pkt. (nie sprzedaje tylko chce wiedzieć czy by się opłacało)
Biorąc pod uwagę obecne najniższe ceny pkt na rynku to jakieś ~10zł dziennie - +/- 300zł miesięcznie. Nie jestem ekspertem w temacie i nie do końca orientuje się w cenach chomikowych kont, ale wiem, że na pewno nie puściłbym tego chomika za mniej niż trzy stówki, zakładając oczywiście, że na chomiku jest naprawdę sporo GB własnego uploadu. Taniej po prostu się nie opłaca właścicielowi, który posiada stałe źródło dochodów. Niskich bo niskich, ale stałych.
Na początku przeczytałam "trzy złotówki" i się trochę zdziwiłem, potem przeczytałem "trzy stówki" - ponowne zdziwienie xd. 90-120 tys dziennie to już całkiem dużo punktów. Moim zdaniem jest wart 100-150 zł.
Różnie można interpretować cenę takiego profilu... Raz że inwestycja w chomikuj nie jest do końca bezpieczna, a dwa, że używając głowy można na tym świetnie zarobić. Moje zdanie znasz. Ciekaw jestem co powiedzą eksperci w tym temacie ;)
Widziałem przed chwilą, że ktoś kupił chomika z przychodem 10tys. dziennie.. za 100 zł - oj ludzie chyba nie mają na co pieniędzy wydawać. Zarobić można oczywiście, ale zarabianie na piractwie nie jest zbytnio legalne.
prawda jest taka ze generując ponad 100 tys dziennie chomik jest wart blisko 1000 zł
pod warunkiem ze będzie odpowiednio pieszczony i uplodowany.
Lecz nie wiem czy ktoś da Tobie takie pieniążki . Ciężko powiedzieć czy serwisu nie zamkną na czasie.

Po drugie jeśli bijesz tyle pkt. po co go sprzedawać ?
(26.07.2012, 17:47)MenelSuperStar napisał(a): [ -> ]Po drugie jeśli bijesz tyle pkt. po co go sprzedawać ?

czytaj uważnie, bo w wątku chodzi o wycenę nie o sprzedaż ;]
Cytat:(nie sprzedaje tylko chce wiedzieć czy by się opłacało)

A co do tematu to 300zł śmiało ;]
wszystko ok, lecz dobrze wiesz że nie ma róży bez ognia a jedno adekwatnie wskazuje na drugie :} Podzdro
Ja bym go wycenił na jakieś 400 zł. Oczywiście, jeśli się te wartości zarobku punktów utrzymują ciągle, a nie na jeden dzień. :)
Autorze wątku twierdzisz, że chomika nie sprzedajesz wnioskując z treść 1 post.
Tylko dlaczego temat nazwałeś: Sprzedam Chomika (dziennie 90-120tyś)

Widocznie temat w złym dziale i o złym tytule.
Stron: 1 2