Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Internetowe uniwersum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zastanawialiście się kiedyś jak wielkie jest chomikuj w porównaniu z innymi stronami internetowymi. Właśnie tutaj przychodzi nam z pomocą oto ta strona :) internet-map.net
[Obrazek: 421a867ee8343.jpg]
Sprawdźcie jak plasują się odjechani lub wasza strona :D
W porównaniu do facebooka, google etc chomikuj.pl jest bardzo bardzo malutkie :)
Czy tylko u mnie nie widać forum odjechani.com.pl? :)
Bardzo ciekawa strona ;) Ale maluśkie to chomikuj Wysmiewa
(29.07.2012, 23:56)Nicholas napisał(a): [ -> ]Czy tylko u mnie nie widać forum odjechani.com.pl? :)
Pewnie mało znanych stron na skalę krajową nie widać.
Podejrzewam, że w trakcie tworzenia tej strony, forum Odjechani.com.pl jeszcze nie istniało dlatego jest niewidoczne. Przydałaby się jakaś aktualizacja.
Każdy kraj ma swój kolor ;) odległość oznacza częstość przechodzenia z danej strony na drugą. Zobaczcie jak od chomikuj daleko są inne polskie strony.
Nie wiem czemu ale nie mogę znaleźć polskich znanych portali informacyjnych. Czy wy też tak macie? A poza tym to chomikuj nie jest takie małe jak mi się wydawało i zauważyłem że już jak wpiszesz w google po czymś "ściągnij" pierwsze są linki z chomikuj.
hmm wszystko jasne... portale o podobnej liczbie wejść nakładają się na siebie i dlatego google zasłoniło odjechanych...
synonim11 napisał(a):hmm wszystko jasne... portale o podobnej liczbie wejść nakładają się na siebie i dlatego google zasłoniło odjechanych...

Już widzę że odjechani mają tyle wejść co google ale "Trzeba myśleć pozytywnie" <troll>
No przecież to oczywiste , przyjrzyj się dokładnie jedno "o" w google jest dokładnie takie same jak w odjechanie a drugie - jak w com... znaczy przebija od spodu ;P
Stron: 1 2