Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Punkty Chomikuj
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam. Jestem zainteresowany kupnem w różnej ilości punktów chomikuj.pl Dlatego że nie znam zbytnio userów tutaj jak by ktoś miał zamiar sprzedawać na stałe lub nie na początek proponował bym mniejsze ilości jak np. 200 tys. Mam konto w mbanku dlatego jak ktoś ma to od razu by dostał kasę. Transakcję widzę tak. Ktoś w temacie bądź np. na GG (które pod koniec tematu podam) proponuje mi ilość i cenę, zależnie od renomy na forum mogę albo od razu dużą ilość albo mniejszą wziąć ja albo się zgadzam jak dobra cena, albo nie jak wysoka i dopiero jak wpłacę i ktoś otrzyma pieniądze wtedy mi przesyła po uzgodnieniu na chomika. Mój GG jak co to 9301701. Jak ktoś jest zainteresowany współpracą, albo nie ma co z punktami robić, póki chomikuj istnieje niech śmiało piszę Usmiech Pozdrawiam, Paweł.
zazwyczaj 100 000 pkt to 10 zł ;)
Ja mam trochę na sprzedaż. ;)
ja na allegro znajduję oferty 9 zł za 100 000 a na forum myślałem że coś będzie troszkę taniej.
Spoko koles!
Sprzedalem mu 650punktow za 25zl-potrzebna mi byla kasa
Witaj!
Ja ci mogę sprzedać 200 Tysięcy za 15 Zł Co ty na to?
A 300 Tys Za 25 Zł :)
Ja powiem tak, osobiście mam od jednego kolesia za 70 zł milion punktów co byś powiedział na np. 12 zł za 200 tys. ? A co do Sylwka polecam wszystko ok.
Nie Wiem ja Chciał Bym Doładowania bo innaczej nie mam jak Pkt przyjąć!
jak za doładowanie troszkę za wysoką cenę chcesz w porównaniu do tego co mam za mln od innego kolesia.
Niby tak To jak chcesz ja chciałem sprzedać A jak nie chcesz kupić to nie
Stron: 1 2