Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Łatwe zarabianie w Internecie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć chciał bym wam pokazać fajna stronkę gdzie można wygrać ciekawe nagrody takie jak:
Doładowania Telefonu
Pieniądze
Pendrive
Słuchawki
Netbook Acer eMachines 355
X-BOX 360 SLIM 250GB

Strona to http://lubietoto.pl

Na stronie trzeba zdobywać punkty za które można wymienić nagrody.
Punkty zdobywa się za granie w rożne gry z innymi lub wykonywanie rożnych zadań.

Podobno ta stronka to nie kit (tak słyszałem od kolegi ;) )

[Obrazek: qep1el.jpg]
Ok
Identyczne jak takeagift, które już zlikwidowali bo stalo się niewypłacalne zapewne za zalogowanie się z twójego linka dostaniesz jakieś pkt ?


Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk
To jest pewne closer09 . Zarejestrowałem się dałem lajki na fejsie a jeden lajk 5 pkt zrobiłem 5 lajków dostałem tylko jedyne marne 5 pkt ...
Po prostu nie warto i tyle . Nie polecam :bomba
(17.08.2012, 14:08)Wampir_sm napisał(a): [ -> ]To jest pewne closer09 . Zarejestrowałem się dałem lajki na fejsie a jeden lajk 5 pkt zrobiłem 5 lajków dostałem tylko jedyne marne 5 pkt ...
Po prostu nie warto i tyle . Nie polecam :bomba

Hmm ja jutro może będę miał 1tyś pkt zobaczymy czy doładują mi konto za 5zł :D
Z tego co widzę na innych forach to piszą że serwis jest wypłacalny oto dowód : [Obrazek: scaled.php?server=856&filename=lubietoto...es=landing]

zobaczę co jutro, albo w Niedziele czy coś otrzymam czy nie :D
Ja dawałem lubie to na fejsie i dostałem tylko5 pkt za jedno a potem wgl
Ja dostaje wszystko daje lajko i masz 5 pkt a jak Ci się nie chce dawać laików to możesz grac o punkty

REKLA_MATOR

Serwis jak na razie jest w 100% wypłacalny. Wypłaciłem już 20zł doładowania orange.
kurde ;/ a wy dajecie cały czas lobie to? bo ja gram w tamte gry co są i przegrałem wszystkie punkty T_T :D

REKLA_MATOR

Ja już nie klikam mam 160 poleconych użytkowników i oni klikają a mi pkt same leca:D
Jak to zrobiłeś ?
Stron: 1 2