Odjechani.com.pl

Pełna wersja: KSW 15: znamy rywali polskich gwiazd!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

mabud73

Federacja KSW odkryła karty przed 15. galą Konfrontacji Sztuk Walki! Poznaliśmy wszystkich rywali gwiazd, które staną w ringu 19 marca w warszawskim Torwarze.

Rywalem Mameda Khalidova będzie weteran ringów MMA i gwiazda światowego formatu Matt Lindland. Zawodnik, który w swojej karierze mierzył się między innymi z Fiodorem Jemelianienką, czy Quintonem Jacksonem. Jego walkami kibice mogli się emocjonować na galach UFC, Strikeforce, czy Affliction.

Jana Błachowicza również czeka prawdziwy test. Jego oponentem będzie Rameau Thierry Sokoudjou, który walczył na galach UFC, Strikeforce, Dream, czy nieistniejącego już Pride FC.

Kibiców rozgrzeje również walka Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego. Jego rywalem będzie Toni Valtonen.

Karta walk na gali KSW 15 przedstawia się zatem imponująco:

Antoni Chmielewski - James Zikić
Maciej Górski - Niko Puhakka
Mamed Khalidov - Matt Lindland
Jan Błachowicz - Rameau Thierry Sokoudjou
Paweł Słowiński - Marcin Różalski
Michał Materla - Krzysztof Kułak
Łukasz Jurkowski - Toni Valtonen

MMA się zbytnio nie interesuję, ale na pewno oglądnę, a zwłaszcza walkę Mameda. Czytałem, że Kułak ma kontuzję i nie będzie mógł wystąpić na KSW XV, a widzę go w karcie walk...

mabud73

Tak Saibo. Mamed jest jedyny w swoim rodzaju. Walczy czysto i fair play. Oglądałem jego walki i jak dla mnie jest świetny w swojej wadze.
Pozwolę sobie umieścic wyniki walk z XV gali KSW.

Finał Turnieju Wagi Półśredniej (-77kg): Aslambek Saidov vs Ruben Crawford
Zwycięzca: Aslambek Saidov - decyzja sędziów

Extrafight: Marcin Różalski vs Marcin Bartkiewicz
Zwycięzca: Marcin Różalski 2r, TKO

Extrafight (-84kg)
: Michał Materla vs Gregory Babene
Zwycięzca: Michał Materla 2r, poddanie

Extrafight (-84kg)
: Antoni Chmielewski vs James Zikic
Zwycięzca: James Zikic - decyzja sędziów

Extrafight (-105kg)
: Karol Bedorf vs Rogent Lloret
Zwyciezca: Rogent Lloret - decyzja sędziów

Extrafight (-95kg)
: Łukasz Jurkowski vs Toni Valtonen
Zwycięzca: Toni Valtonen - decyzja sędziów

Finał Turnieju Wagi Lekkiej(-70kg)
: Maciej Górski vs Niko Puhakka
Zwycięzca: Niko Puhakka - 2r, poddanie

Wwalka Wieczoru (-93kg): Jan Błachowicz vs Rameau Thierry Sokodjou
Zwyciezca: Thierry Sokodjou - 2r, TKO

Walka Wieczoru (-87kg): Mamed Khalidov vs James Irvin
Zwycięzca: Mamed Khalidov - 1 runda, poddanie

A powiedzcie mi jeszcze co z Pudzianowskim?

mabud73

Z tego co mnie słuchy doszły, to za jakiś czas ma być jakaś walka, ale szczegółów nie znam. Niby mówili że ponoć ma skończyć karierę, ale nie wierzę w to. Pokarze jeszcze na co go stać.
Pudzianowski ma walkę na KSW XVI. Wypowiadał się na wczorajszej gali, jedyne co zdradził to to, że będzie to człowiek jego postury i wagi, więc może byc ciekawie. Kolejne KSW o ile dobrze pamiętam odbędzie sie 21 maja!
KSW oglądam tylko by zobaczyć Pudzianowskiego. Reszta jakoś nie specjalnie mnie interesuje, chyba, że ktoś zapewni, że będzie ciekawie ;)

mabud73

Powiem tak. Co do Pudziana to 2 razy mnie zawiódł i to bardzo. Całe tygodnie czekania, przygotowywania, umawiania się ze znajomymi i co? A to że na 2 godziny przed walką, wracam zdyszany ze sklepu, ale bardzo szczęśliwy z faktu posiadania kilkunastu puszek złotego napoju i chipsów oraz z myślą, że za chwilę zasiądę z kolegami przed TV i będę się delektował walką naszego "golema" i sączeniem zupki chmielowej :D Zbliża się walka, w puszkach słychać "psssstryk" zaczyna się :D Każdy zadowolony........40 parę sekund i koniec :-/:huh: :Dodgy: :@ jak tu być szczęśliwym :huh: no fajnie że wygrał :-/