Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Gra mięśniami
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Yyy tak sobie oglądam i oglądam i nie mogę sobie wyobrazić jak tak można grać Mysli
I czy to nie jest jakiś fake
Ja się zbytnio nie znam ale wydaje mi się ze to jest fake :) Poczekamy aż ktoś inny się wy powię
Moim zdaniem, wszystko wygląda taki sztuczne, ale moim zdaniem jest to możliwe, bo z tego co się orientuję, po naszym ciele przechodzą prądy.
I oczywiście jest takie coś przypięte, i jak napina mięsień to przechodzi impuls i gra
To jest fake. Gdyż widać jak ktoś majstrował przy grafice tych plastrów przyczepionych do ciała
Okiem grafika mogę również powiedzieć że to fake ;)
Jak dla mnie to także fake.
Rok temu na National Geographic oglądałem pewien program , nie pamiętam dokładnie tytułu ale coś w stylu "gadżety przeszłości" i pewien człowiek prezentował właśnie takie urządzenie i wiele wiele innych. Także moim zdaniem jest to realne zdjęcie :)
To może inaczej fizycznie jest takie coś możliwe lecz akurat ten filmik to fake.
Fake - wiecie po czym to mówię?
Zobaczcie chociażby na ten ogień, wydobywający się z rur (ewidentnie widać użycie AAE).
Widać że ktoś majstrował przy tym filmie, twierdzę tak gdyż mam z tym trochę doświadczenia.
Jak dla mnie to jest fake
Stron: 1 2