Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Bot na Facebooka.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie, chciałbym zapytać, czy istnieje bot na Facebooku, w którym fanpage mógłby rozsyłać prośby o udostępnienie do innych. Albo czy w ogóle istnieje jakiś bot dla fanpage?
Nie ma czegoś takiego tzn niby jest ale to ściema wielka, facebook blokuje bardzo rygorystycznie za spam sam mam kilka fanpage i nawet jak ręcznie dodaje sporo treści o podobnych treściach na różnych fanpage dostaje bany na różne okresy czasu przez co musze miec kilka kont na facebooku, aby nie zaniedbywać stronki. Ostatnio od miesiąca pracuje nad jedną swoją stronkę i dziś dokładnie mija miesiąc i 1 dzień do tej pory udało mi sie dla niej uzyskać 6370 fanów.
Nie jestem pewny ale mi też wydaję się że to po prostu ściema.
Uważajcie też spamując na FB ponieważ mają dobre zabezpieczenia przed tego typu działalnością. Wystarczy zbyt szybko i dużo kliknąć "Lubię to" i po chwili otrzymujesz komunikat w stylu: "chyba za szybko używasz tej opcji. Kolejnym razem możliwość lajkowania zostanie wyłączona." - mniej więcej taki komunikat można otrzymać.

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e