Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Jak szybki jesteś w pisaniu klawiaturze?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam! Trafiłem dziś na dość ciekawą stronkę, na której można sprawdzić szybkość z jaką nasze żwawe paluszki obsługują klawiaturę. Nie zastanawiałeś się nigdy, ile znaków jesteś w stanie napisać prawidłowo w ciągu minuty? Jak myślisz, jesteś szybki, czy może jeszcze wiele brakuje Ci do osiągnięcia płynności w tej kwestii? Ten test pozwoli Ci sprawdzić, czy lata spędzone na GG, dały przynajmniej w najmniejszym stopniu jakiś rezultat! Zobacz sam, czy nadajesz się na mistrz Klawiatury!

Zrób test! Kliknij Tutaj!

Całość jest banalnie prosta i zajmuje zaledwie parę minut ;)

Mój wynik zamieszczam poniżej. Jutro postaram się go pobić, bo dziś oczy mam już strasznie zaspane ;)

[Obrazek: ChomikImage.jpg]

Koniecznie pochwalcie się waszymi wynikami! ;)
Fajna strona, fajny wątek. No ja jestem nieco gorszy, ale to mój pierwszy raz bez uczenia się tego tekstu. Za pierwszym podejściem.

[Obrazek: test_Tomek1-1348787463.jpg]
Nieźle! Jeśli chodzi o przygotowanie, ja również nie czytałem tekstu, ani nie kombinowałem jak koń pod górkę, choć za pierwszym razem miałem pamiętam 260 znaków z hakiem. Później skupiłem się nieco i udało się wbić to 299, ale przyznam, że tempo goniło nieźle ;)
Ja nie piszę wolno ale do takiego tempa to mi jeszcze dużo brakuję :placz
Ja się dziwie jak ludzie osiągają ponad 400 znaków... Gdyby trafić na przyjazny tekst i dobrze opanować tempo, cztery paczki to jeszcze osiągalny pułap dla półcyborga, jednak większe wartości bite są zapewne przez boty...
Mi cienko coś poszło się myliłem parę razy i w 3 momentach za długo się zamyśliłem ale dam wynik, uzyskany uczciwie:

[Obrazek: 72015487.jpg]

Dodam że to drugie podejście bo pierwsze to chciałem zobaczyć jak to działa.
[Obrazek: a-1348831730.bmp]
Chyba całkiem nieźle. Uważaj, Buhay, bo zamierzam pobić nie tylko swój wynik, ale i Twój. :P
Czy ktoś z was pisze bezzwrokowo na klawiaturze?
Pytam ponieważ tak dobre wyniki osiągają osoby po takim kursie.

Jak przyjdę z pracy też skusze się na rekord.
Więc ogłaszam nieoficjalny konkurs bicia rekordu w pisaniu na klawiaturze. ;)

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e
Ja już od paru lat piszę bez wzrokowo tylko jak mam nową klawiaturę i się minimalnie układ różni to tam z początku patrzę a tak nie, trudno jest uzyskać nawet 200 znaków na minutę patrząc na klawiaturę moim zdaniem. Tylko jak ja robiłem ten test się lekko stresowałem, nie wiem dlaczego ale się stresowałem.

Jeszcze powiem od siebie jak tak teraz piszę z głowy a nie przepisuje to jestem w stanie pisać 2x razy szybciej, ale to chyba raczej każdy tak ma :)

P.S próbował ktoś robić ten tekst czytając kilkakrotnie jakiś tekst i go zapamiętywać trochę patrzeć trochę zapamiętywać czy raczej nie ?
Ja piszę prawie bezwzrokowo - czasem zerkam. ;) Kiedy byłam młodsza trochę uczyłam się bezwzrokowego pisania na klawiaturze (za pomocą jakiegoś programu), ale w końcu mi się to znudziło i zaniedbałam.
Stron: 1 2 3