Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Strona Wix.com nie działa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mam pewien problem.
Wszedłem dziś od dłuższego czasu na stronę wix.com, trochę przeglądałem itd. aż w końcu się zalogowałem i po jakimś czasie opuściłem stronę. Gdy chciałem wejść ponownie było to już niemożliwe. Strona się ładowała ale po 10-15 sekundach pojawia się błąd wczytywania strony "połączenie zostało zresetowane". Dodam, że kilka miesięcy temu przesiadywałem tam dosyć często i nie miałem żadnych problemów. To samo dzieje się z liczniki.org gdy chcę wczytać jakikolwiek obrazek.
Proszę o pomoc, staje się to dosyć uciążliwe :(
Witam.
Powodów moze byc pewnie klika. Pierwszy bym obstawial ze serwery na tych stronach nie daja rady jak jest duzo jednoczesnie osób, ale dziwne troche bo ostatnio często korzystam z hostingu obrazków na liczniki.org i nie mialem ani razu tego typu problemu. Na wix juz tak czesto nie bywam ale tez zawsze bylo ok. Moze problem lezy po stronie Twojego komputera, cos sie przyczepilo pod Twoja przegladarke i ja blokuje. Mi ostatni zamulalo tak kompa ze zrobilem formata i nie zaluje, wszystko chodzi teraz szybko i sprawnie.
Komputer czyściutki, niedawny format. Sterowniki + Photoshop i kilka innych mniejszych programów do tego antywirus który mi na bieżąco skanuje dysk. Żadnego paskudztwa raczej nie mam.
Też tak miałem parę dni temu. Może z tydzień się męczyłem i później mi się samemu naprawiło. :)