Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Nie mogę wejść na podstrony Filmwebu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdzieś od wczoraj mam problem z wejściem na podstrony Filmwebu.
Przeważnie po otwarciu tego portalu wyskakuje nam jako 1 reklama na całym oknie.
U mnie teraz jest tak, że nie można jej pominąć. Gdy daję "Przejdź do Filmwebu teraz" lub czekam te 16 sekund, to reklama jest ponownie odtwarzana.
Instalowałem niedawno od nowa cały system, sprawdzałem na 2 przeglądarkach (Opera i IE) i jest taki sam problem...
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia od czego może Ci się coś takiego robić, sprawdzałem przed chwilą - u mnie wszystko w porządku. Spróbuj usunąć ciasteczka albo wejść na strone w trybie incognito chrome -> CTRL + SHIFT + N
Wyczyść wszystkie cookiesy i tempy. Spróbuj na firefoxie lub chrome. IE ktoś jeszcze używa? Przypomniałeś mi o istnieniu tej przeglądarki. :D
Strona o której mówisz działa normalnie. Spróbuj zrestartować połączenie internetowe jeśli masz np router, zrestartuj router. Jeśli masz modem, zrestartuj modem.
Na freFoxie poszlo, mam pewne przypuszczenia chociaz sa raczej abstrakcyjne... Opere i IE mam w wersji ENG, a jak zauwazylewm przegladarka ingeruje w niektore elementy wyswietlanych stron. I niektore elementy typu nawzy przysiskow po angielsku są. Moze Filmweb ma z tym problemy, ale dziwny by zatruwali zycie odwiedzajacym z zagranicy na tak powaznym portalu. Pokombinuje dalej dojde w czym byl problem to napisze, dzieki za sugestie.
PS. Na licznki.org mozesz ustawic statystyki. Tam masz numery ip odwiedzajcych Twoja strone (np.chomika) i tez pokazuje kto z jakiej przegladarki korzysta IE to unikat : )
jedyny_taki napisał(a):IE to unikat : )
Raczej ciągle odkurzany przez microsoft zabytek. Ta ich przeglądarka zawsze jest w tyle za innymi. Tylko wciskają to niestety na siłę do każdego win.
Usuń ciastka :) Ja używam także dodatku do przeglądarki Adblock, który skutecznie blokuje reklamy itp.

Tomek1 napisał(a):Raczej ciągle odkurzany przez microsoft zabytek. Ta ich przeglądarka zawsze jest w tyle za innymi. Tylko wciskają to niestety na siłę do każdego win.
W win 8 ma się to zmienić. Jaka to ma być przeglądarka? Tego nie wiadomo jeszcze (chyba).
Usuwałem ciasteczka, blokowałem też reklame (Opera ma taką mozliwosc) Zainstalowalem polska wersje przegladarki, ale to tez nie pomoglo. Dzis jest juz dobrze, jest inna reklama na filmwebie, zobaczymy czy jak wroci reklama na cala strone czy problem powroci...
Kiedys uzywalem tylko IE, ale po zainstalowaniu innej nie tesknie za IE i pewnie kazdy tak ma.
Wgraj sobie ADBlock'a.
U mnie wszystko śmiga, a czy aby jakiś antywirus bądź blokada systemowa
Ci go nie blokuje?
Jak problem się powtórzy to wgram sobie ADBlock'a.
Antywirusa nie mam, nie miałem i nie mam zamiaru z niego korzystać, a co do zapory to o niej zapomniałem. Ostatnio wgrywał nowy system i nie wyłaczyłem tej zapory systemowej.
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi ; )