Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Rozwój osobisty - strony w sieci
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Książki z tego tematu, do najtańszych nie należą, a na pewno nie znajdzie się większości z nich w antykwariatach, większość swojej wiedzy z rozwoju osobistego ja wynoszę ze stron dotyczących tematu;) Podam kilka swoich najczęściej odwiedzanych, licząc, że ktoś wzbogaci tę listę;)
dlasiebie.pl/
rozwojowiec.pl/
lukaszjamrozy.pl/
proaktywnie.pl/
pl.wikibooks.org/wiki/M%C3%B3zg_jak_komputer
Olka napisał(a):dlasiebie.pl/
rozwojowiec.pl/
lukaszjamrozy.pl/
proaktywnie.pl/

Strona Damian Redmera jest naprawdę świetna. Na Rozwojowcu można znaleźć sporo ciekawych i ciężko dostępnych informacji. Szczerze polecam bloga, szczególnie ze względu na to, że jest prowadzony przez Damiana, a to naprawdę nieprzeciętny chłopak ;) Jest to jedyna strona w sieci o tej tematyce, którą śledzę na bieżąco.

Odnośnie wiedzy samorozwoju, wolę formę standardową - na papierze. Książki faktycznie nie są tanie, ale warte każdej złotówki. Szczególnie polecam wydawnictwo Złote Myśli, gdzie można uzyskać spore zniżki za punkty. Od dłuższego czasu tam kupuje i jako stały klient mam 25% rabatu. Warto również zajrzeć tutaj i tutaj ;)


Fajną opcją jest również zapisać się na newsletter tej stronki, która każdego dnia będzie wysyłać nam motywujący cytat.
michalpasterski.pl/
Dzisiaj na nią trafiłem:D Nie wiem czy o takie strony dokładnie chodziło:D
Strony, które mam przyjemność po części współtworzyć z Marcinem Kijakiem:
projektsukces.pl
szybkanaukablog.pl
hipnozona.pl

Dalej mogę wymienić jeszcze:
mindvictory.blogspot.com
wizjoner.org
sztachelski.pl
bartekpopiel.pl
alexba.eu
naszrozwoj.blogspot.com
pozaschematy.pl