Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Co mam zrobić żeby się do mnie odezwała?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Mam taki problem ze swoją dziewczyną:
Przez tydzień pisze do niej SMS oraz dzwonie do niej, ale ona jakby nic nie reaguje na to... martwię się o nią, żeby sobie coś nie zrobiła... niech mi ktoś napisze pod tym wątkiem co mam dalej robić albo jakich środków mam zastosować...
Jest to dla mnie ważne bo liczy się ona i nie mogę ją stracić, więc pisze do was że pomożecie oraz że wytłumaczycie mi co robię źle a co dobrze i co powinienem dalej robić.
Może się obraziła. Nie kłóciliście się czasem lub coś? Od tak człowiek nie przestaje się odzywać bez powodu. Napisałeś, że się martwisz o nią itd itp.?
Pierw powinieneś rozpatrzyć to dlaczego się do ciebie nie odzywa.

Znając życie pewnie się jej znudziłeś, chociaż może przyczyna tkwi gdzieś indziej.
To, że się nie odzywa nie oznacza, że się pokłócili lub coś źle powiedział.
Być może dowiedziała się czegoś o Tobie i się jej to nie spodobało.
Poza tym my nie jesteśmy jasnowidzami co do kobiet i powinieneś z lekka opisać nam relacje jakie były między Wami, wtedy łatwiej będzie nam coś Tobie doradzić.
Przede wszystkim przypomnij sobie w jakich okolicznościach widzieliście się ostatni raz.
Moim zdaniem musisz porozmawiać z nią w cztery oczy, skoro nie odpisuję na twoje SMS. Ale zastanów się najpierw czy nie uraziłeś jej w jakiś sposób, może nawet nieświadomie.
Ja obstawiam opcję obraziła się i daje Ci na przeczekanie. :D
Idź pod jej okna i zaśpiewaj serenadę. Człowieku wróżkami nie jesteśmy. Nie napisałeś czy się pokłóciliście czy nie, jak się ostatnio rozstaliście. Nic nie wiadomo, więc i ty też się nic nie dowiesz. ;)
Nie masz z nia kontaktu tyle czasu i siedzisz w domu. Ja na Twoim miejscu po kilku godzinach bez odezwu byłbym już u Niej.
A co jeśli ona mieszka 360 km, przecież nie pojadę do niej tak od razu :(
Musiałbym zaplanować wyjazd, kupić bilety, spotkać się z nią czy pójść, do jej domu.
Stron: 1 2