Odjechani.com.pl

Pełna wersja: Klasyfikacja w laptopie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Posiadam laptop Acer Aspire 5755G.
Problem polega na tym, że z początku miałem oryginalny system Win. 7 64 bit home premium. Z pewnych powodów musiałem zrobić format. Zainstalowalem identyczny system pobrany z chomikuj.pl po czym aktywowałem go kluczem produktu.
Następnie zainstalowałem sterowniki i gdy teraz wchodzę w klasyfikacje indeks wydajnośći spadł o kilka stopni:

Teraz:
Procesor: 7,0
Pamięć RAM: 5,9
Grafika: 4,7
Grafika w grach: 6,4
Podstawowy dysk twardy: 5,9

Wceśniej:
Procesor: 7,0
Pamięć RAM: 5,9
Grafika: Powyżej 5,0
Grafika w grach: Więcej (dokładnie nie pamiętam)
Podstawowy dysk twardy: Więcej

Mój system to:
Procesor: Intel core i5-2430M CPU @ 2.40GHz
Pamięć RAM: 4 GB
Ty systemu: 64 bit
Karta graficzna: Nvidia GT 540M CUDA 1GB

Laptop dosyć nowy kupowany pod koniec Grudnia 2011r.

PS.
Cały czas czekam na dobrą radę i nagroda to 100 tys chomikowych pkt.
zaktualizuj wszystkie sterowniki do najnowszych z neta
Oczywiście, że mam aktualne.
no to nie mam pojęcia czemu spadło a skopiowałeś sterowniki dokładnie??
ja mam lepsze jazdy, miałem windows 7 starter OA acer group i tam było wszystko ok potem musiałem niestety sformatować dysk a nie mam kopii płytki z systemem firma acer żąda ode mnie 150zł za kopie systemu i chwilowo mam próbną wersje Win 7 Home Basic i najniższy wskaźnik czyli akurat teraz procesor wynosi uwaga 2.3! Jest to netbook z 1.00 GB ram więc nie ma się czego więcej spodziewać chyba :D po Intel Atom'ie :D
Ja nic nie kopiowałem ze starego systemu. Wszystkie sterowniki pobierałem odnowa. Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? Jeśli ktoś skutecznie pomoże dam 100 tys pkt chomikowych, ponieważ to jest dla mnie strasznie ważne.
To może być uzależnione od wielu czynników system mimo iż na pozór taki sam może być inny, jeśli wcześniej miałeś oryginalny instalowany w fabryce a teraz masz a chomika, ja na twoim miejscu zainstalował bym Directx'a jeśli nie masz go zainstalowanego i tyle, możesz spróbować też zainstalować starsze sterowniki karty graficznej.
Spróbuj przeinstalować sterowniki od grafiki.
Ja Ci dam link http://chomikuj.pl/PuPiLeK121/Sterowniki...pire+5755G. Tu masz wszystkie sterowniki których potrzebuje Twój laptop te sterowniki są fabryczne na pewno działają:D polecam. W pliku driver masz kategorie sterowników.
[Obrazek: pn0a7f.jpg]
U mnie jest to naprawdę niskie myślę że to z czasem spada gdyż pojawiają się nowsze technologie
Stron: 1 2 3