Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!Archiwum Shoutboxa
avatar
Ale Minerów mamy :D wątek z 2012 :)
avatar
a ty dalej ta sama branża ?
avatar
Informatyk w firmie niedaleko mnie :)
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Joanna Prędki. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
ADRIANUSS Co teraz robisz?
avatar
Właśnie zarejestrował/a się piterekkk7. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Zmiana pracy :) no i sobie studiuje zaocznie ;)
avatar
avatar
Kręci się, dużo pracy mam, spełniam się zawodowo w ostatnim czasie, ale życie prywatne na tym mocno cierpi... A jak u Ciebie, ADRIANUSS? :)
avatar
Buhaj co tam u cb ;)
avatar
Najbardziej wytrwałe osoby ;)
avatar
ADRIANUSS Jest tu jeszcze trochę aktywnych użytkowników.
avatar
Siema
avatar
ADRIANUSS Jak widać :D Witajcie :)
avatar
ADRIANUSS tak :) Witamy ponownie
avatar
o kurcze ktoś tu zagląda ?
avatar
Właśnie zarejestrował/a się ruda. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Nowy wątek - "Tam, gdzie rosną dyrektywy" - UE od wnętrza w dziale Polityka. Napisany przez Robotox
avatar
Właśnie zarejestrował/a się josfi. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Nowy wątek - Pomoc osobom bezdomnym w dziale Niepełnosprawni. Napisany przez Juga