Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!Archiwum Shoutboxa
avatar
Sobota, a tu pracy dużo :) Jakoś się ogarnie. A jak u Ciebie?
avatar
elo odjechane świry! Jak zyjecie?
avatar
Nowy wątek - Dobry wieczór! w dziale Poznajmy się. :). Napisany przez Seniorka
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Seniorka. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się dawid251277. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się czerep_83. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się duderocks. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
To Cię na Dziady wzięło... :)
avatar
...
avatar
Tylko żwawo, tylko śmiało.
avatar
Szczelinami tu nie wpada
avatar
Niech księżyca jasność blada
avatar
W oknach zawieście całuny.
avatar
Żadnej lampy, żadnej świécy,
avatar
I stańcie dokoła truny;
avatar
Zamknijcie drzwi od kaplicy
avatar
Jak to? Wszędzie?
avatar
Nic nie będzie. :P
avatar
Co to będzie? Co to będzie?
avatar
:)