Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!Archiwum Shoutboxa
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Kamil2626. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się sleboda. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Nowy wątek - Czy jest szansa na pobranie tego Filmu w dziale Internet. Napisany przez perla86
avatar
Nowy wątek - Gra Heroes 2 w dziale Systemy operacyjne. Napisany przez perla86
avatar
Właśnie zarejestrował/a się [email protected]. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Nowy wątek - Co dalej z karierą? w dziale Praca. Napisany przez amb00
avatar
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Marcin Stefanowski. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
:ban
avatar
Właśnie zarejestrował/a się mariusz90. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się zamom. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Marecki. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się alexy. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Marlena Mikus. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
chciałbym sobie mały domek wybudować, więc będę szukał coś lepiej płatnego i chwile posiedzę :D
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Leszek Pawlewski. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Ja tu jestem w zasadzie ostatni raz, zarobić na wynajem mieszkania i by mieć na czarną godzinę i tyle. Stałą pracę sobie znajdę w Polsce.
avatar
WazzUp chyba nie planujesz tak na stałe jeździć tam i z powrotem co?
avatar
więc mało, ale i tak w zależności od tygodnia 260€-500€ na tydzień po odtrąceniu mieszkania i ubezpieczenia. Dla mnie ok jako że jestem bez zawodu łapie się czego bądź :P
avatar
no tam gdzie ja pracowałem to firma płaciła agencji 18€ ja miałem z tego 60% :D