Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!Archiwum Shoutboxa
avatar
Urlop, basen, słońce. Może jeszcze wybiorę się gdzieś, ale nie wiem jeszcze gdzie.
avatar
Katar czy kaszel alergiczny da się wytrzymać. Gdy miałem taki, to nie musiałem tego leczyć. Ale pieczenie oczu od tego jest czasem nie do zniesienia.
avatar
Sama alergia nie jest najgorsza w tym wszystkim, tylko to, że mi na oczy się rzuciło.
avatar
Czekam na wyniki badań krwi z oznaczeniem przeciwciał, które powodują alergię.
avatar
a wiesz chociaż, na co masz alergię?
avatar
Szkoda tylko, że dostałem alergicznego zapalenia spojówek i od kwietnia nie mogę go wyleczyć
avatar
Demanufacture U mnie git, od marca pracuję jako programista i jest ok. Szczególnie teraz jak pracuję w domu i nie muszę jeździć do biura.
avatar
Jak żyćka?
avatar
To już ponad 7 lat na odjechanych. Jeszcze wtedy nie myślałem, że będę tutaj tak długo, a poza tym nie miałem w głowie tego, że portale społecznościowe wygrają z forami. Niestety, ale trudno.
avatar
Siemanko
avatar
siemka
avatar
To prawda niestety
avatar
Oni i tak nie są okradani, bo oni często biorą z systemu nie wkładając przy tym nic do niego lub wkładając mało
avatar
Swordancer A co ich ma obchodzić jakieś pięć miliardów, skoro wielu takich ludzi w naszym narodzie patrzy na to czy dostanie 500+ czy inne socjale.
avatar
Ukradnij pięć miliardów, zostań przyłapany, a naród i tak będzie wolał mówić o tym jak prezydent się przejęzyczy :DDDD
avatar
Prawda
avatar
Swordancer Nie wiem jak jest w innych krajach, ale u nas w Polsce kłótnia o to, która partia jest lepsza ma taki sam sens jak np. kłótnia o to czy lepiej zjeść psie czy kocie odchody :D
avatar
Ehh co za czasy...
avatar
Facebook stał się siedliskiem jadu przed wyborami, że aż niemiło jest tam wchodzić. Połowa znajomych poblokowana na tablicy, bo nie da się tego czytać :D
avatar
Czasem się wraca ;-)