Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!Archiwum Shoutboxa
avatar
A ostatecznie i tak został wybrany ktoś z rocznym doświadczeniem w używanych przez nich technologiach.
avatar
Swordancer U mnie jak na razie nie pykło. Na przykład w jednej rekrutacji, najpierw zrobiłem zadanie rekrutacyjne, potem zostałem zaproszony na rozmowę, która imho dobrze poszła.
avatar
:D
avatar
amb00 u mnie 5 lutego będzie pół roku jako junior.
avatar
Tak sobie szperam po forum i zdałem sobie sprawę, że mimo lat, forum nadal wygląda ładnie :D
avatar
Powodzenia!
avatar
Demanufacture Dzięki :)
avatar
o, fajnie! Trzymam kciuki!
avatar
Demanufacture Mam na głowie rekrutację w kilku firmach na stanowisko młodszego programistę. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
avatar
co tam ciekawego?
avatar
avatar
Siemanko
avatar
Cześć
avatar
hej hej
avatar
Bardzo trudno coś znaleźć, gdzie nie wymagają komercyjnego doświadczenia, nawet najpopularniejszych technologiach w Warszawie.
avatar
Swordancer Trudno się dziwić. Nawet na stanowiska juniorskie bardzo często jest wymagane doświadczenie.
avatar
amb00 ja swoją znalazłem dopiero po 3 miesiącach, a są i tacy co szukają dłużej. :D
avatar
Znam gościa, który pracuje jako .net developer. Powiedział mi, że trudno znaleźć pierwszą pracę w C++. Powiedział, że lepiej najpierw sobie ją znaleźć w popularniejszym języku, a potem zmienić na taką jaką się chce.
avatar
Swordancer W sumie wszystko mi jedno czy klepię w Javie czy C++, oba języki są dla mnie podobne. Po moich wcześniejszych rekrutacjach jakie przeszedłem uważam, że znajomość popularniejszych technologii da mi lepszy start.
avatar
Ja związałem się z .Net'em i mi to pasuje, jak przestanie to znajdę coś innego