Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona Odjechani.com.pl wykorzystuje pliki cookie, odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!Archiwum Shoutboxa
avatar
Właśnie zarejestrował/a się tonygorter. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Paweu Mówisz o szkole policealnej? Nie wiem czy takie coś miałby sens po skończeniu liceum i zdaniu matury.
avatar
Brawo
avatar
BTW. Poprawiłem E13 i zdałem E14. Wszystkie egzaminy zawodowe mam zaliczone :D
avatar
Czemu do staży lepsze są studia dzienne?
avatar
Demanufacture Problem pojawi się, gdy podczas studiów zechcę po takim stażu podjąć pracę na pełen etat. No i na studiach zaocznych będzie znacznie więcej czasu na budowę portfolio.
avatar
Studia moze z czasem
avatar
Ja zapewne wybieram sie do ŻAKa w Legionowie
avatar
Wrocław to samo, więc myślę, że Wawa nie jest tu wyjątkiem.
avatar
amb00 studia dzienne są świetne, jeżel chodzi o płatne staże. W Łodzi na drugim-trzecim semestrze, jeżeli masz portfolio wychodzące poza program studiów jesteś w staie zrobić kilka staży podczas studiów zarabiając 1000-2000 na rękę
avatar
Swordancer Choć w tym momencie muszę się skupić na maturze i bezproblemowym skończeniu szkoły. W piątek też będą wyniki ostatniego egzaminu zawodowego i tego co poprawiałem. To będzie ważny moment.
avatar
No i takiego pozytywnego myślenia trzeba się trzymać, bo to oznacza ambicje.
avatar
Swordancer Jakoś sobie poradzę z ogarnianiem stażu. Chyba status studenta+wiedza jaką zdobyłem do tej pory powinna dać mi duże szanse na dobry staż.
avatar
:D
avatar
Robotox dawaj postrzelamy się w GTA
avatar
która weźmie Cię pod szkolenie.
avatar
amb00 jak wolisz, ja CI tylko mówię jakie opcje w jakich schematach są lepsze, twój jest ok, napisałem to, pytanie, czy Ci się uda to tak ogarnąć. Gorzej wyjdziesz jak utkniesz na gównostażu i będziesz tak czy siak po studiach szukał firmy
avatar
Trudno. Doświadczenie zawodowe+dobra praca to jak na razie mój główny priorytet.
avatar
amb00 nie tyle :P
avatar
A dupeczki to można też znaleźć w pracy czy na stażu.