Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!Archiwum Shoutboxa
avatar
Właśnie zarejestrował/a się kopek000. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się igorez. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Baribal. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Siema
avatar
Elo
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Adriankexdlol. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się morob. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się kubas. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się piwko444. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Nowy wątek - enyks.pl - Projektowanie stron www w dziale Twoja strona. Napisany przez enyks.pl
avatar
Właśnie zarejestrował/a się enyks.pl. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się qwe123. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Nowy wątek - domeny tech w dziale Domeny. Napisany przez selfcon
avatar
Jadę do Sandomierza :D
avatar
Po zakładać sobie smycz na szyję :D
avatar
Kto co lubi, ja tam wolę liczbę mnogą
avatar
z dziewczyną o ileż bardziej można szumieć :D
avatar
Paweu a po co Ci dziewczyna? :D Do 30 mam czas, najpierw trzeba się wyszumieć.
avatar
Ja chyba idę na zaoczne do PKIN
avatar
Sword, co z tego podrywania, jak sie nie ma zadnej laski potem Haha