Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!Archiwum Shoutboxa
avatar
Właśnie zarejestrował/a się organ. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Nowy wątek - Żagle, Morze, Ocean... w dziale Muzyka. Napisany przez cyganka
avatar
Właśnie zarejestrował/a się @"kubakubako292". Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Nowy wątek - Witajcie w dziale Poznajmy się. :). Napisany przez maricat
avatar
Właśnie zarejestrował/a się maricat. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Kaiselin uczelnia i praca ;)
avatar
avatar
Przez ostatnie kilka lat najwięcej wydruków miałam związane z uczelnią teraz praktycznie nie mam potrzeby drukować nic (poza pracą ale to zupełnie inny temat- no i drukarka firmowa)
avatar
hmm można wiedzieć jakiego typu to wydruki? Związane z pracą czy tak zupełnie prywatnie?
avatar
Kaiselin ja nie mam drukarki i okrutnie żałuję, bo sporo drukuję
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Jakub Olszewski. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się DARIO Kętrzyn. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
nie mam drukarki :D W ogóle - ciekawa jestem ile osób ma jeszcze w domu drukarkę i używa jakoś regularnie
avatar
siemka jakie macie drukarki pod zdjecia ?
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Olivia Buks. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
avatar
Dzieńdoberek :)
avatar
Nowy wątek - Cześć w dziale Poznajmy się. :). Napisany przez Życzliwy
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Życzliwy. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Jak mi się nie chce pisać magisterki :/