A w jaki sposób im się nie podobał?
Archiwum Shoutboxa

Ja też, ale tak jak napisałem, niektórym się nie podobał, więc postanowiłem zmienić. Ten teraz jest tylko chwilowo, niedługo wykombinuje coś lepszego.

Taki sobie na notebooku chwilowo zrobiłem, bo ten stary nie wszystkim się podobał (niektórych odtraszał

A kurcze, myślałem, że tak wyśle PW, ale niestety nie
Postaram się znaleźć, ale raczej w tym SB tego nie będzie
Postaram się znaleźć, ale raczej w tym SB tego nie będzieJesszcze nie ogarnąłem jak tu się pisze PW o ile w ogóle można, jak wykminicie, to dajcie znać. Na szczęście twórca tego SB to Polak i pewnie będzie dało się z nim dogadać odnośnie nowych funkcji, dlatego zależało mi na tym. Poza tym jest w pełni kompatybilny z mybb 1.8


