Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
To jak ja. w wakacje 65kg. Teraz 70kg i 97 cm w klacie ☺
avatar
Swordancer 179 cm
avatar
95 to mój cel
avatar
amb00 jaki wzrost?
avatar
Swordancer Ja ostatnio ciągle dużo jem. Już ponad 90 kg ważę :D
avatar
Ale się po siłce objadłem masakra...
avatar
Właśnie zarejestrował/a się kartagina. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Jerzy Kallenbrun. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się @"joanna.chwastyk79". Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
avatar
Cześć
avatar
Siema
avatar
Hej ;)
avatar
jak zawsze po szkole tez drzemka u mnie :D
avatar
Dobranoc :D
avatar
Ide sobie walnąć drzemkę :D
avatar
jakbym nie kupiłe tak tanio rn4 to brałbym rn5 ekran 6''2:1
avatar
Może się trafi okazja i kupię w Polsce.
avatar
Zobaczy jak to będzie.
avatar
ja zamawiałem 11 listopada to już paczkę miałem 27 listopada