Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona Odjechani.com.pl wykorzystuje pliki cookie, odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Właśnie zarejestrował/a się Z3rtox. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Fajnie jakby można było namówić Robercika na ten zakład :D https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna...&kind=MAIN
avatar
Podejmowane będą prace konserwacyjne związane z siecią w serwerowni. W związku z pracami, mogą występować przerwy w dostępności usług na czas około 30 minut w godzinach od 00:00 00 04:00. Info od hostingu.
avatar
Kto by pomyślał, że rozwiązanie problemu, nad którym męczyłem się tygodniami i, z którym nawet doświadczeni programiści nie mogli sobie poradzić było tak krótkie :D https://pastebin.com/t2XA9PHy
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Dikstra. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się aniaa1234. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
jak ktoś ma 18 letnie konto na allegro to otrzymał właśnie 180 monet
avatar
Nowy wątek - Czesc w dziale Poznajmy się. :). Napisany przez PiotrekSosn
avatar
Właśnie zarejestrował/a się PiotrekSosn. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
tylko wyrosnąć nie może, włosek po włosku
avatar
avatar
avatar
Swordancer nie każdy facet ma pełny zarost, nawet, jeżeli cała męska rodzina ma. ;)
avatar
WazzUp no to laski często lubią, ale współczuję się golić. Haha
avatar
Modele mogę robić w inventorze, tylko trochę zabawy z eksportowaniem, ale jakieś karabiny, platformy, statki, czy pojazdy można zrobić tylko bez animacji.
avatar
ze sklepu
avatar
Kurczę zacząłem zabawę z Unity z nudów i jako, że znam C# i poznaję Unity okazuje się, że silnik jest mega prosty w pisaniu skryptów. Wszystko co potrzeba dosłownie pod ręką. Zrobię jakąś mini gierkę na andka z minimalnym użyciem rzeczy
avatar
Mi koło 30 dopiero pełny się zrobi, szacuję po starszych braciach, ojciec też trzyma się jak na swój wiek. Wolno się w rodzinie starzejemy.
avatar
mam taki twardy i gesty że szok ...
avatar
oddałbym swój