Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Nowy wątek - Mój kanał na Youtube. w dziale Odjechana pasja/hobby. Napisany przez amb00
avatar
Demanufacture Robisz imprezę i nikogo z forum nie zaprosisz? :(
avatar
Imprrreza! :D
avatar
Nowy wątek - Festyn w dziale Biznes i ebiznes. Napisany przez kasia1899
avatar
Właśnie zarejestrował/a się kasia1899. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Co tam mordeczki?
avatar
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Z3rtox. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Fajnie jakby można było namówić Robercika na ten zakład :D https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna...&kind=MAIN
avatar
Podejmowane będą prace konserwacyjne związane z siecią w serwerowni. W związku z pracami, mogą występować przerwy w dostępności usług na czas około 30 minut w godzinach od 00:00 00 04:00. Info od hostingu.
avatar
Kto by pomyślał, że rozwiązanie problemu, nad którym męczyłem się tygodniami i, z którym nawet doświadczeni programiści nie mogli sobie poradzić było tak krótkie :D https://pastebin.com/t2XA9PHy
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Dikstra. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się aniaa1234. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
jak ktoś ma 18 letnie konto na allegro to otrzymał właśnie 180 monet
avatar
Nowy wątek - Czesc w dziale Poznajmy się. :). Napisany przez PiotrekSosn
avatar
Właśnie zarejestrował/a się PiotrekSosn. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
tylko wyrosnąć nie może, włosek po włosku
avatar
avatar
avatar
Swordancer nie każdy facet ma pełny zarost, nawet, jeżeli cała męska rodzina ma. ;)