Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Liptek. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Demanufacture Co za stare pierdoły :P
avatar
Swordancer urodziny mam, więc imprezka u mnie. :P A Ty amb00 zaniżyłbyś średnią wieku. :P
avatar
wszystkim
avatar
Pozdro :P
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Rafał Witowski. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Też wczoraj, a raczej dzisiaj poimprezowałem :D
avatar
Nowy wątek - Mój kanał na Youtube. w dziale Odjechana pasja/hobby. Napisany przez amb00
avatar
Demanufacture Robisz imprezę i nikogo z forum nie zaprosisz? :(
avatar
Imprrreza! :D
avatar
Nowy wątek - Festyn w dziale Biznes i ebiznes. Napisany przez kasia1899
avatar
Właśnie zarejestrował/a się kasia1899. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Co tam mordeczki?
avatar
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Z3rtox. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Fajnie jakby można było namówić Robercika na ten zakład :D https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna...&kind=MAIN
avatar
Podejmowane będą prace konserwacyjne związane z siecią w serwerowni. W związku z pracami, mogą występować przerwy w dostępności usług na czas około 30 minut w godzinach od 00:00 00 04:00. Info od hostingu.
avatar
Kto by pomyślał, że rozwiązanie problemu, nad którym męczyłem się tygodniami i, z którym nawet doświadczeni programiści nie mogli sobie poradzić było tak krótkie :D https://pastebin.com/t2XA9PHy
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Dikstra. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.