Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
:D
avatar
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Teresa Szuflitowska. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Niech zostanie, jak ktoś się zgłosi to się skasuje. Posty są publiczne.
avatar
Myślę, że można już skasować linki do profili fb, które podałem, skoro wątek i tak zamknięty. Dowiedziałem się, że bardzo wielu ludziom przeszkadzałoby, gdyby ich posty były linkowane na forum.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się mamiek. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Demanufacture Dzięki, choć tak jak wspominałem, matura będzie najtrudniejsza.
avatar
no to czymam kciuki! ;)
avatar
Demanufacture Czekam na wyniki. Szansa na zaliczenie jest, ale nie mam 100% pewności.
avatar
No ten co go nie zaliczyłeś, nie pamiętam, który
avatar
E14 za to poszło mi lepiej, pewnie zaliczę za pierwszym razem bez konieczności pójścia na poprawę.
avatar
E13? Paru rzeczy nie zrobiłem, ale jak pytałem się egzaminatora czy mam szansę zaliczyć, to powiedział, że tak. Ale jeszcze zobaczymy.
avatar
amb00 jak egzamin?
avatar
Jak to się mówi, po malutku.
avatar
co tam jak tam?
avatar
Siema :)
avatar
hej hej! :)
avatar
avatar
Nowy wątek - Witam, witam... w dziale Poznajmy się. :). Napisany przez Lebowsky
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Lebowsky. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.