Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Hahaha
avatar
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Julia Wieczorek. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Nowy wątek - Zgubione dziecko. w dziale W sieci na wesoło.... Napisany przez amb00
avatar
Właśnie zarejestrował/a się BoNo. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Od poprzednich wakacji miałem w niej pracować, ale zawaliłem dość proste zadanie i nie zostałem przyjęty, ale teraz mam drugą szansę. I jak się teraz sprawdzę, to może jeszcze przed studiami dostanę normalną pracę jako programista :D
avatar
Swordancer Demanufacture A propos wcześniejszej rozmowy o studiach, stażach, itp. dostałem właśnie propozycję stażu w firmie robiącej strony internetowej.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się @"piotrus111". Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się FataL ERROR. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się elza. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się @"gwaegeol". Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Coś ostatnio jest rekordowo niski ruch na forum.
avatar
Dzięki, nawzajem :)
avatar
Wesołych świąt! :)
avatar
Bo ludzie zazdroszczą i tyle. Ego paskudne cebulowe. :(
avatar
Nie ma to jak przekazać pół miliona na cele charytatywne a i tak słyszeć komentarze takie jak "pomaga tylko na pokaz" czy "jest bogaty, więc dla niego to nic wielkiego" Połamany https://www.wykop.pl/link/4238207/comment/53853295/
avatar
Hej hej! :)
avatar
Dobranoc
avatar
ja idę spać, dzięki za poogawędkę! :)
avatar
ano