Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Właśnie zarejestrował/a się Rita233. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Nowy wątek - Defragmentacja Dysku w dziale Systemy operacyjne. Napisany przez perla86
avatar
Nowy wątek - Oryginalny Windows 7 Licencja w dziale Systemy operacyjne. Napisany przez perla86
avatar
Nowy wątek - Oryginalny Windows 7 UPRAGE w dziale Systemy operacyjne. Napisany przez perla86
avatar
Nowy wątek - 8600 gts i 9500 gt w dziale Karty graficzne. Napisany przez perla86
avatar
Nowy wątek - Plik Stronicowy w dziale Pamięć RAM. Napisany przez perla86
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Daniel231. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Nikt Ważny†. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się tomkowa90. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się @"ja70160". Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Hahaha
avatar
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Julia Wieczorek. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Nowy wątek - Zgubione dziecko. w dziale W sieci na wesoło.... Napisany przez amb00
avatar
Właśnie zarejestrował/a się BoNo. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Od poprzednich wakacji miałem w niej pracować, ale zawaliłem dość proste zadanie i nie zostałem przyjęty, ale teraz mam drugą szansę. I jak się teraz sprawdzę, to może jeszcze przed studiami dostanę normalną pracę jako programista :D
avatar
Swordancer Demanufacture A propos wcześniejszej rozmowy o studiach, stażach, itp. dostałem właśnie propozycję stażu w firmie robiącej strony internetowej.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się @"piotrus111". Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się FataL ERROR. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się elza. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.