Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Właśnie zarejestrował/a się Justyna Mila. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się @"szuszu". Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
avatar
Swordancer właśnie widać szczególnie w wątku o pliku stronicowym ;)
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Ulek123. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Oszukałem system :)
avatar
Miałem wypić tylko jedno piwo, bo jestem po treningu. Kupiłem butelkę 1,5 litra :D
avatar
Nowy wątek - Klucz windows 7 Oryginalny w dziale Systemy operacyjne. Napisany przez perla86
avatar
Nowy wątek - Amd 5600 plus vs core 2 duo w dziale Procesory. Napisany przez perla86
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Mika21. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Rita233. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Nowy wątek - Defragmentacja Dysku w dziale Systemy operacyjne. Napisany przez perla86
avatar
Nowy wątek - Oryginalny Windows 7 Licencja w dziale Systemy operacyjne. Napisany przez perla86
avatar
Nowy wątek - Oryginalny Windows 7 UPRAGE w dziale Systemy operacyjne. Napisany przez perla86
avatar
Nowy wątek - 8600 gts i 9500 gt w dziale Karty graficzne. Napisany przez perla86
avatar
Nowy wątek - Plik Stronicowy w dziale Pamięć RAM. Napisany przez perla86
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Daniel231. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Nikt Ważny†. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się tomkowa90. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się @"ja70160". Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.