Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Właśnie zarejestrował/a się 555pik. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Masa leci, listopad 70.5kg, kwiecień 81,5 :)
avatar
Swordancer I właśnie głównie dlatego chcę wybrać studia zaoczne, o czym wcześniej była mowa. Szczególnie, że na wakacje idę na staż z tworzenia stron internetowych, po którym może dostanę pracę.
avatar
No, ale wiesz, ja jestem studentem i wystarczy, że na jedzenie wydaję więcej niż zwykle, a jeszcze mieszkanie, to przynajmniej jakaś oszczędność, że siłka za free.
avatar
Tylko klima lipa.
avatar
Masz rację, ale nie jest tak źle. Mam za free, a progress jest, da się zrobić wszystko. Stary sprzęt, ale działa bez zarzutu.
avatar
Swordancer Ja już wolę zapłacić te 108 zł miesięcznie i mieć dostęp do porządnej siłki, gdzie jest w miarę porządny sprzęt, bezpłatna pomoc trenera no i muay thai w cenie. W dodatku mam do niej kilka minut drogi pieszo od domu.
avatar
Przynajmniej za free
avatar
Kurczę, ale było gorąco na siłowni, myślałem, że się ugotuję. Ahh te uczelniane pseudosiłownie...
avatar
spróbuj na trybie awaryjnym lub uruchom linuxa z pendriva jak jest tak źle
avatar
Żebym mógł jeszcze korzystać z pc, jak się resetuje co kilka minut, postaram się w wolnym czasie napisać z telefonu
avatar
Właśnie zarejestrował/a się żółta_żaba. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
avatar
WazzUp załóż wątek, podaj szczegóły
avatar
jak się tego błędu pobyć critical process died ?
avatar
Dobra, czas wstać z łóżka, bo już późno :D Piwko
avatar
avatar
Właśnie zarejestrował/a się tao6v. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się bartus48. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Nowy wątek - Serial Moonlight 2008 w dziale Chomikowy PUB 24h. Napisany przez Justyna Mila