Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Właśnie zarejestrował/a się Basik. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Bogusław Major. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się tomek55552. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Nilfgardczyk. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Celina35. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
to tak samo, jak na sepach facet, który prowadził zajęcja zapyta się, czy żarówka zużywa prąd :P
avatar
amb00 hahahaha
avatar
180min. 7 stron rozprawki i 18 zadan. Hista
avatar
Właśnie zarejestrował/a się europ24. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
avatar
ładnie! ja niedlugo na histe lece
avatar
28/30 punktów z ustnego angielskiego. No i w końcu koniec matur u mnie.
avatar
jutro hista
avatar
ja ustny polski w czwartek
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Beniamin28. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się GrubyTom. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Poczytaj na głos kilka tekstów i pykniesz na lajcie
avatar
Jeszcze mi został ustny angielski, którego też się trochę obawiam.
avatar
Było śmiesznie jak jeden gość na próbnej ustnej maturze z polskiego odwołał się do jakieś piosenki Bonusa RPK Haha I chyba 3 za to dostał.
avatar
Ja się odwołałem do "Latarnika".