Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Robotox Moja płyta to Gigabyte X470 AORUS ULTRA GAMING.
avatar
I tak Win7 już powoli umiera, za 2 lata koniec wsparcia, więc instalowanie go teraz nie ma sensu
avatar
A jaką masz płytę? MSI?
avatar
To jest coś związane z tym UEFI, nie wiem do końca co ten problem powoduje, ale też mam tak samo. U mnie za 3,4 razem zazwyczaj myszka i klawiatura załącza.
avatar
Robotox Próbowałem kilka razy i zawsze, gdy instalator Win7 się odpalił, klawiatura i mysz mi się po prostu wyłączały. O myszce na PS2 też myślałem, jednak moja płyta nie ma takowego złącza. Ale przynajmniej mam darmową dziesiątkę z Dreamsparka.
avatar
#CebulaDeals Dzisiaj do 21:00 darmowy zakład 25zł w nowym buku betwinner, bez depozytu, bez podawania danych osobowych -> https://bezdepozytu.net/uploads/monthly_...207c9f.jpg Tylko z tego LINKu -> http://obstawianie.com/zobacz/betwinner/
avatar
amb00 mam identycznie, restartuj kilka razy WIn7 to się naprawi, ewentualnie podłącz myszkę na PS/2
avatar
Przyszedł wczoraj nowy PC :D Dziwne tylko, że po odpaleniu instalatora Win7 klawiatura i mysz nie chciały działać, a podczas instalacji Win10 wszystko działo jak trzeba.
avatar
Nowy wątek - Cześć w dziale Poznajmy się. :). Napisany przez GrubyTom
avatar
Właśnie zarejestrował/a się gajun555. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się hurowiak. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Basik. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Bogusław Major. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się tomek55552. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Nilfgardczyk. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Celina35. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
to tak samo, jak na sepach facet, który prowadził zajęcja zapyta się, czy żarówka zużywa prąd :P
avatar
amb00 hahahaha
avatar
180min. 7 stron rozprawki i 18 zadan. Hista