Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Przyszedł wczoraj nowy PC :D Dziwne tylko, że po odpaleniu instalatora Win7 klawiatura i mysz nie chciały działać, a podczas instalacji Win10 wszystko działo jak trzeba.
avatar
Nowy wątek - Cześć w dziale Poznajmy się. :). Napisany przez GrubyTom
avatar
Właśnie zarejestrował/a się gajun555. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się hurowiak. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Basik. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Bogusław Major. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się tomek55552. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Nilfgardczyk. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Celina35. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
to tak samo, jak na sepach facet, który prowadził zajęcja zapyta się, czy żarówka zużywa prąd :P
avatar
amb00 hahahaha
avatar
180min. 7 stron rozprawki i 18 zadan. Hista
avatar
Właśnie zarejestrował/a się europ24. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.
avatar
avatar
ładnie! ja niedlugo na histe lece
avatar
28/30 punktów z ustnego angielskiego. No i w końcu koniec matur u mnie.
avatar
jutro hista
avatar
ja ustny polski w czwartek
avatar
Właśnie zarejestrował/a się Beniamin28. Serdecznie witamy! Zachęcamy do przywitania się z użytkownikami w dziale Poznajmy się, zakładając własny wątek.