Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!Archiwum Shoutboxa
avatar
Dzień dobry wszystkim
avatar
U mnie od zawsze Firefox
avatar
Ja tam używam nowego Edge.
avatar
No i polityka Mozilli jest bardziej w stronę wolności i prywatności użytkowników, wbudowane funkcje takie jak kilka kontekstów przeglądania (default, FB, praca, osobiste itp.) zapobiegają FB śledzenie wszystkich naszych ruchów w sieci :)
avatar
Uwielbiam skrót LCTRL+Tab który działa tak jak ALT+TAB tylko że na karty w przeglądarce, to jest genialne jak szybko można przełączać pomiędzy kilkoma kartami. Dodatkowo jak zapełnie cały pasek kartami to w FF one się przewijają, a na chrome bugują
avatar
Mnie chrome zaczęło już denerwować, kilka miesięcy temu przesiadłem się na początkowo sceptycznie przez ze mnie ocenianego Firefox'a, ale po kilku dniach użytkowania pokochałem go, obsługa kart jest znacznie lepsza
avatar
Poza tym sam komunikat jest mylący.
avatar
Jeśli chrome pokazał Ci takie info, to dlatego, że zalogowałeś się tu z użyciem hasła, które "gdzieś wyciekło". To nie musiało być nawet Twoje hasło, tylko pasuje ono do hasła w bazie wycieków.
avatar
B0hazard nic stąd nie wyciekło. :)
avatar
Ekipa twardo się trzyma, szkoda że fora umierają. Niestety taka kolej rzeczy, będę mógł dzieciom opowiadać że kiedyś to się na forach pisało poradniki, prowadziło dyskusje. Będą w szoku.
avatar
Ooo forum jeszcze żyje. Chrome mi pokazał że wyciekło mi hasło właśnie z tego forum, gdzie ja tu od kilku lat nie wchodzę.
avatar
Swordancer Zauważyłem, że teraz sekcji "Kto był dziś online" jesteśmy tylko my dwaj. Chyba forum umarło na amen...
avatar
Przyznam, że na widok postów ludzi z Fejsa tracę wiarę w ludzkość. Tyle nienawiści i arogancji oraz bezmyślności nie ma nigdzie indziej.
avatar
Fora wymagają znacznie więcej wkładu niż portale społecznościowe, więc wymierają, a portale społecznościowe są teraz narzędziem do szybkiego i prostego lansowania się.
avatar
avatar
Urlop, basen, słońce. Może jeszcze wybiorę się gdzieś, ale nie wiem jeszcze gdzie.
avatar
Katar czy kaszel alergiczny da się wytrzymać. Gdy miałem taki, to nie musiałem tego leczyć. Ale pieczenie oczu od tego jest czasem nie do zniesienia.
avatar
Sama alergia nie jest najgorsza w tym wszystkim, tylko to, że mi na oczy się rzuciło.
avatar
Czekam na wyniki badań krwi z oznaczeniem przeciwciał, które powodują alergię.
avatar
a wiesz chociaż, na co masz alergię?