Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!Archiwum Shoutboxa
avatar
Swordancer Niby tak, ale pokazywanie takiego brudnopisu publicznie to trochę obciach. Sam fakt powiązania takiego kodu z naukowcem i tak wygląda trochę groteskowo :D
avatar
I zaimplementuje to w pełnej wersji aplikacji.
avatar
Wiesz, nie każdy naukowiec musi się znać na tym. Pisanie kodu który zasadniczo jest formą brudnopisu jest ok. Ważne by to potem oddać do refakotryzacji komuś kto się na kodowaniu zna.
avatar
Swordancer Bardziej śmieszy fakt kto napisał ten kod Haha
avatar
Ale fatalny kod :D
avatar
avatar
Bannerlord i ESO na chwilę obecną. Czekam też na Cyberpunka i pogrywałem w Baldura w early accessie.
avatar
:D Nie
avatar
ktoś grywa w amoung us? :D
avatar
Siema
avatar
witam
avatar
Albo można dostać propozycję zestawu komputerowego skrojonego pod kątem odpowiednich potrzeb, nawet będąc zawodowcem.
avatar
Specjalistyczne to forum jest do tego stopnia, że można dzięki niemu na przykład zaoszczędzić trochę pieniędzy, bo nie trzeba iść do serwisu.
avatar
da Vinci Do tej pory odwiedzam pewne forum komputerowe, na którym jestem od początku 2013 roku i poziom jest tam tak samo wysoki jak kiedyś.
avatar
Zależy jak bardzo "specjalistyczne" są to fora
avatar
amb00 Jasne, specjalistyczne zakątki sieci nadal cieszą się ruchem, ale gdyby się nad tym zastanowić, chyba nie jest to ten sam poziom co kiedyś :) Jak szukam rozwiązania problemu, często z pomocą przychodzą materiały na YT, czy właśnie różne grupy
avatar
Ale fakt, też mam sentyment do tego forum i wchodzę tu regularnie, tylko trochę rzadziej, niż jeszcze kilka lat temu.
avatar
da Vinci Powiedziałbym, że fora wielotematyczne odchodzą w zapomnienie. Fora specjalistyczne np. komputerowe nadal mają masę użytkowników.
avatar
Nie zmienia to faktu, że nadal tutaj zaglądamy... Zbyt dużo wspomnień i zbyt wielu świetnych ludzi :)
avatar
amb00 Fora odchodzą powoli w zapomnienie. Teraz jest masa grup na FB, serwerów DC, czy nawet samych platform jak Steam. Ludzie mają dostęp do konkretnych grup od ręki, a wielotematyczne zakątki jak ten, odchodzą do lamusa.