Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!Archiwum Shoutboxa
avatar
ja teraz planuję zmienić płytę, a co za tym idzie procka. Bo obecna micro atx mocno okrojna :D
avatar
W najgorszym wypadku sprzedam GPU bo ceny nie będą drastycznie spadać raczej patrząc na to co się dzieje w świecie.
avatar
Koparkę mogę bezpiecznie w domu postawić. Myślałem o 4-6GPU na początek. Bawiłem się ostatnio i jak policzyłem, to się dość opłaca.
avatar
o nowym sprzęcie.
avatar
Mam porządny monitor i mój stary sprzęt nadal daje radę. To mi wystarczy na kolejne dwa lata prawdopodobnie. No chyba, że jakbym zmieniał pracę zarobię dużo więcej, co jest prawdopodobne, a inwestycja w koparę zacznie się zwracać to pomyślę...
avatar
A miałem sobie wydać pod koniec roku na nowy PC ze te 12k, ale stwierdziłem, że przy obecnych cenach sprzętu już lepiej grać w chmurze. Szczególnie, że rynek gier nie zaskakuje ostatnio niczym ciekawym co by mi pasowało.
avatar
Ja sobie kupiłem ostatnio E-klasę, trochę duży przebieg, ale świetny stan i dałem zaledwie 18,5k. W końcu ze swojego złomka wskoczyłem do porządnego samochodu i aż przyjemnie się jeździ do roboty te 40km.
avatar
amb00 to co teraz dzieje się z cenami to jest skandal. W przyszłym roku sam robię koparę. Dochód pasywny się przyda.
avatar
WazzUp Dobrze, że w połowie poprzedniego roku kupiłem sobie rx 5700 xt. Nie muszę się martwić cenami kart, bo obecna będzie mi na całe lata wystarczyć.
avatar
Ehh ci kopacze :D
avatar
Karta graficzna którą kupiłem pół roku temu za 900zł teraz kosztuje "używka" 1600 w góre :D
avatar
Elo
avatar
Cześć
avatar
elo
avatar
Tak patrzę, WP cały Polski Internet zajęła. Jeszcze trochę, a będę musiał zbanować domenę pl żeby nie musieć ich chłamu oglądać. :D
avatar
I w 6800 bez XT też masz 16 GB ramu, który kosztuje tylko co rtx 3070 z 8 GB varm
avatar
Swordancer Wiem, że liczy się optymalizacja w grach, ja tu mówię o testach praktycznych w grach. I rzeczywiście 16 GB vram jest przyszłościowe, bo już teraz gry w 4k potrafią ciągnąć 12 gb vramu
avatar
Po wielu godzinach od 60Hz może głowa rozboleć.
avatar
Do tego 240 Hz przy pracy, akurat to podejrzewam zrobi najwięcej.
avatar
amb00 u mnie kontrast robi sporą robotę. Kolory to wiadomo, ale jak grasz, to sobie trybu nocnego nie ustawisz, bo to głupota. Sam HDR też robi robotę bo lepiej po prostu wszystko pasuje do oczu i rzeczywistości.