Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


100 lat dla Odjechanego Pawła
#1
W dniu Twojego święta, chciałbym Ci całego serca oraz w imieniu grona wszystkich użytkowników złożyć najserdeczniejsze życzenia urodzinowe, abyś skończył gim-bazę jak najlepiej :D

Wierszyk Hakerski do Odjechanego Pawła!


101 dalmatyńczyków, 1001 upojnych nocy, 1001 drobiazgów, 100% pewności, 7 wspaniałych, 4 pancernych, 2 setek i zakąski, Strzału w 10, 1000000 Buziaków!


[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRvRDVDbOG8_XHNqDZFjnI...efx940AxbP]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#2
Spełnienia marzeń, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów i wszystkiego na naaaaj najlepszego i oczywiście stóweczka! :)
  Odpowiedz
#3
Wszystkiego Najlepszego od mojego sąsiada :D
Kazał przekazać :D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#4
Przyłączam się do reszty, wszystkiego najlepszego ;)
  Odpowiedz
#5
Najlepszego!
  Odpowiedz
#6
Najlepszego Paweł! Szczęścia! ;)
  Odpowiedz
#7
Wszystkiego Najlepszego Bro! Spełnienia marzeń, zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Ci Hakier nago tańczy Haha. Dużo hajsów, dziewczynek i takie tam. O! I jeszcze żebyś częściej tu zaglądał ;)
  Odpowiedz
#8
Miałam już szukać jakichś ładnych życzeń, albo jakieś takie piękne ułożyć. Ale pomyślałam sobie, że takie zwykłe, szczere: "wszystkiego najlepszego" wyraża więcej, więc...

Wszystkiego najlepszego!
Free Your Mind!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości