Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


A tu ciekawostka o pewnej WWW Warto
#1
Smile 
Witajcie każda osoba która zaloguje się pod obrazkiem i aktywnie będzie korzystać przez 1 miesiąc prześle mi pw otrzyma 5 GB free ode mnie




Bądź jak doładujesz konto za każdy razem dostaniesz 2 GB



A teraz krótko i zwięźle o tej stronie:
strona typu dostajesz zadanie (czytanie ze zrozumieniem) i odpowiadasz na pytania przy czym zbierasz punkty które później możesz wymienić na nagrody, poniżej przykładowa lista nagród bezpośrednio ze strony screenshot
[Obrazek: ChomikImage.aspx?k=1339160&t=63433816402...=445527063]
  Odpowiedz
#2
Osobiście nie wierzę w takie coś.
Miałem konto na lockerz sporo czasu, i do tej pory nic nie wygrałem.
Na take gift mój brat ma konto już ze 2 lata i też nie widziałem by dostał jakąś nagrodę...
Dla mnie - ściema nic więcej.
  Odpowiedz
#3
Ja miałem i mam konto na take a gift ale, aby dużo kasy straciłem na konto elite ( to najwyższe) i nic nie wygrałem ani nigdy nie widziałem tego "restocka" a od pół roku się nie loguje a jest tam grubo ponad kilka milionów punktów :)
  Odpowiedz
#4
Kruchy, ale na polskim forum o Lockerz, jest dużo tematów, fotek itd o tym co kto dostał. Komuś na pewno się udaje. Jak to się mówi... żeby wygrać trzeba grać:D Chociaż tego wygrywaniem nazwać nie można. Tutaj liczy się szybkość i ilość. Co do Take a Gift, miałem tam konto, coś tam się uzbierało, aż pewnego dnia loguje się i bom konta nie ma. Zmieniałem wszystkie dane i dalej się nie mogłem zalogować i skończyła się moja przygoda z TaG.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#5
Na lockerz był zawsze jeden problem. Nagrody były wydawane w USA do Polski nigdy nie dotarły. Druga sprawa to na lockerz w minutę po ogłoszeniu restock-a nie było już niczego ciekawego oprócz koszulek z logo, punktów i bonów na zakupy. Wprawni "gracze" z USA (tzw. mafia) stosowali jakieś skrypty dzięki którym zawsze znaleźli się w czołówce po nagrody.

Tak-a-gift to jest niby polski odpowiednik lockerz. Co z tego skoro prawdopodobieństwo wygranej jest jak 1 do miliona. Z resztą tam trzeba codziennie odpowiedzieć na głupie pytanie. Ja nie mam na to czasu.
  Odpowiedz
#6
Skrzypas, a skąd wiesz, ze nigdy nie dotarły? Jest polskie forum gdzie masa użytkowników się chwali tym co dostali. Nawet za tego głupiego Z-Listera wysyłali do nas koszulki. Wiem bo gościu w szkole u mnie chodzi w takiej. Co do skryptów to nie tylko oni je mieli... my też. A restocki... hmm prawda szybko się rozchodziło, ale były restocki na których wybrałem psp czy ipoda, ale zawsze kończyło się tylko wybraniem, bo albo ze stroną się coś działo i wywalało do logowania, albo w ostatniej chwili wyskoczył komunikat, ze nagród już nie ma...

Teraz są jakieś aukcje 24/7, ale do tego trzeba miec masę pkt... masę czyli gdzieś 200,000 na ipoda czy psp... nie wiem dokładnie, bo dawno tam nie byłem.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#7
Koszulki to inna sprawa a sprzęt to druga. Po za tym jeśli coś dochodziło to bez gwarancji i bez możliwości podłączenia pod gniazdko - inna wtyczka i inne zasilanie 115V. Ja gdzieś czytałem że są problemy z otrzymaniem nagrody z USA. Nie pamiętam źródła ale trzeba by poszukać. Wiele ludzi było robionych w konia albo paczki nie docierały. Ja tam nie wiem jak koleś dostał koszulkę. Gdybym i ja się postarał to bym sobie wydrukował logo i wprasował w koszulkę i też bym szpanował.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości