Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Assassin's Creed IV Black Flag - opinie
#1
[Obrazek: aaa-1384994377.jpg]
Właśnie dzisiaj zainstalowałem i odpaliłem nową odsłonę Assassin'a. Nie jestem jakimś fanem tej serii i poprzednie części widziałem, nawet trochę pograłem, ale nie zrobiły na mnie większego wrażenia.
W "Czarnej Fladze", już na samym początku powaliła mnie po prostu grafika :OO Do tej pory, za jedną z najładniejszych (jeśli nie najładniejszą) gier, uważałem Skyrim'a. To co zobaczyłem w Assassin's Creed IV Black Flag - kładzie na kolana. Na razie nie mogę nic więcej powiedzieć o fabule, czy też wrażeniach z gry, ale może ktoś z Was już "pocina" w tę grę i ma już jakieś wyrobione zdanie na jej temat.
Więc jak? Graliście? Co sądzicie? Czekam na wasze opinie.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Spolszczenie do call of duty black ops 2 perla86 0 3 325 25.05.2017, 12:51
Ostatni post: perla86
  Recenzja gry: Black and White 2 Nieśmiertelny 3 1 984 05.11.2013, 19:10
Ostatni post: lux
  Assassin's Creed 4 Black Flag James 0 1 426 26.03.2013, 14:07
Ostatni post: James
  Battlefield 3, Assassin's Creed 3 i Far Cry 3 [PC] Raf7 12 4 879 05.01.2013, 01:18
Ostatni post: Raf7
  Assassin's Creed: Brotherhood Szymon 4 3 344 24.11.2012, 10:18
Ostatni post: Nieśmiertelny

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości