Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Automatyczne kopiowanie plików
#1
Mam takie pytanie czy nie da się wyłączyć automatycznego kopiowania plików do skrótu. mam win 7 i jak przeciągnę jakiś plik do skrótu folderu to mi kopiuje może ktoś z was wie czy da się jakoś ustawić żeby odrazu przenosił mi plik ;p?
---
  Odpowiedz
#2
Przeciągasz prawym przyciskiem i wybierasz "Przenieś tutaj".
  Odpowiedz
#3
ale żebym nie musiał przeciągać prawym tylko lewym "normalnie" jak do zwykłego folderu :P
---
  Odpowiedz
#4
Uruchom Edytor rejestru.
Przejdź do klucza [HKEY_CLASSES_ROOT\AllFilesystemObjects\shellex\ContextMenuHandlers] - znajdziesz go za rozszerzeniami plików.
Powinny znajdować się tam m.in. klucze - Copy To i Move To. Jeżeli jednak nie istnieją utwórz je.
Jeżeli chcesz dodać opcję Kopiuj do folderu do menu kontekstowego otwórz klucz Copy To i w wartość domyślną wpisz "{C2FBB630-2971-11D1-A18C-00C04FD75D13}"
Jeżeli dodatkowo chcesz dodać opcje Przenieś do folderu w wartość domyślną w kluczu Move To wpisz "{C2FBB631-2971-11D1-A18C-00C04FD75D13}"
Można tak jak wyżej albo programem Sunrise Seven i jest tam ta opcja i kilkadziesiąt innych.

Albo po prostu wystarczy przytrzymać Shift + LPM i przeniesie

Albo pobrać plik rejestru, który dodaje opcje w menu kontekstowym windows 7 "przenieś do folderu" i "kopiuj do folderu". Uruchomić plik i zatwierdzić.
  Odpowiedz
#5
Dzięki za pomoc ;)
---
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szukam Programu do obcinania plików (Filmów) TerraNova 1 1 872 30.04.2014, 21:44
Ostatni post: szalony
  Przywracanie usuniętych plików- Ashampoo Undeleter Kaiselin 0 2 234 21.04.2013, 16:58
Ostatni post: Kaiselin
  Repack plików Nieśmiertelny 2 2 702 12.12.2012, 04:15
Ostatni post: Assassin-X
  Serwery - Hosting plików Assassin-X 0 1 832 21.11.2012, 12:46
Ostatni post: Assassin-X
  Formaty plików Windows Assassin-X 0 1 631 21.11.2012, 12:45
Ostatni post: Assassin-X

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości