Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Bf i strata fps'ów
#11
  Odpowiedz
#12
  Odpowiedz
#13
Nie stawia się na nowo systemu kiedy nie wiesz co jest przyczyną problemu, bo ten może wrócić.
  Odpowiedz
#14
To trzeba na bieżąco obserwować jak każda zmiana czy instalacja wpływa na pracę systemu i innych programów.
  Odpowiedz
#15
W systemie instaluje się więcej rzeczy o których nie wiesz, niż Ci się wydaje. Na świeżej kopii systemu Windows masz powiedzmy parę GB danych, przy wyłączonych aktualizacjach, po tygodniu dobijesz do minimum 10, nawet bez internetu. Nie masz szans dokładnie przejrzeć wszystkich paczek, które się gdzieś tam wypakowały, dlatego tylko w g***ancyh serwisach robią format, bo dla nich to szybsze, niż szukanie rozwiązania problemu i czasami dodatkowe 150zł za instalacje systemu. Dlatego nigdy nie wspieram tego typu porad.

Spadki FPS może wywołać zapychanie się VRAM'u, jeśli problem z filmiku nie pomoże, warto pobrać narzędzia do zmierzenia zużycia pamięci RAM w karcie graficznej. Ustaw sobie też wysoki priorytet na tę grę w menadżerze zadań. PPM na proces, jeśli dobrze pamiętam i gdzieś tam ta opcja jest. Czasami developerzy robią takie błędy, że wręcz nie ma prawa gra działać na danej karcie graficznej w jakimś tam wypadku. Prześledź ten filmik co podesłałem, to w zasadzie pierdoły, ale warto się temu przyjrzeć.
  Odpowiedz
#16
(12.01.2016, 20:08)Swordancer napisał(a): Na świeżej kopii systemu Windows masz powiedzmy parę GB danych, przy wyłączonych aktualizacjach, po tygodniu dobijesz do minimum 10, nawet bez internetu.
Z tymi kilkoma GB to bez przesady. Czysty Win7 64-bit home premium tuż po czystej instalacji bez żadnych aktualizacji, programów, sterowników, itp. zajmował u mnie 13 GB. Te dodatkowe gigabajty danych to może być zawartość folderu temp. I wiem, że format to takie typowo "gimbusiarskie" rozwiązanie, ale z doświadczenia wiem, że skuteczne(w przypadku problemów programowych). Ile to razy widziałem posty na pewnym forum komputerowym jak ktoś się skarżył na problemy z komputerem, które minęły po zrobieniu formatu. Ew. można jeszcze spróbować jeszcze zrobić przywracanie systemu jak Twoje porady nie pomogą.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości