Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Co to za filmy i postacie ? - Pomoc.
#11
KruchyFix napisał(a):Co to jakiś Quiz dla Odjechanych...

Stawiam że Devil bierze udział w jakimś konkursie internetowym ;)
  Odpowiedz
#12
nie ani 1 ani 2 .. za każdą taką odp dostaje 2000 tyś pkt chomikowych . :)
u chomika jedyny_taki
chciałem zarobić z 100 tyś a później malutkie free na choma .. i znowu zarabiać :P tak cały czas a później .. zostawię punkty na gry już wiecie a na pewno każdy z was wejdzie do niego .. i będzie odpowiadał tak?
  Odpowiedz
#13
No to dawaj Devil następne obrazki, pomożemy ci zrobić majątek. I reputka za szczerość.
  Odpowiedz
#14
tungar napisał(a):I reputka za szczerość.

No a jak , a dla nas za pomoc Haha
  Odpowiedz
#15
Dzięki tungar .. będę dawał jak jedyny_taki doda następne :P karolek dałem wszystkim po 1x
tak wiem to głupie że chce zarobić :)
  Odpowiedz
#16
Reput dla Ciebie za szczerość ;) O wiele lepsze to niż żebranie o punkty jak to niektórzy robią ;)

Jak coś to tam widzę „jaka to gra” również dodawaj zdjęcia – z chęcią pomożemy ;)

Ps.
(20.02.2012, 19:08)Devil napisał(a): karolek dałem wszystkim po 1x

Ja nie dostałem :(
  Odpowiedz
#17
teraz ci dałem :P
jak będą to dodam i będę czekał na odp .. musiałem powiedzieć wam :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  17 - stolatka z bezsilności błaga o pomoc :) Mesajah 2 1 287 08.01.2018, 15:52
Ostatni post: Suicider
  Pomoc w konkursie Nieśmiertelny 0 797 29.05.2017, 22:33
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Pomoc dla filmu "Wołyń" Monkiii 0 997 30.05.2016, 03:31
Ostatni post: Monkiii
  Rozdzielczość TV a filmy... KruchyFix 1 1 922 04.02.2012, 15:51
Ostatni post: Mesajah
  Nie pisz sms-ów, gdy prowadzisz auto. Filmy ku przestrodze ! Karol 8 4 819 15.11.2011, 00:01
Ostatni post: skrzypas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości