Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czarodzieje czy oszuści?
#1
Przeglądając dzisiaj ogłoszenia w poszukiwaniu auta, trafiłem na taka ciekawostkę:
Sprzedający oferuje autko na sprzedaż: LINK
Samochód jak samochód, nic ciekawego w sumie. Jednak 5 min później zamieszczona druga oferta LINK

Albo ja źle widzę i się nie znam, albo temu cudowi techniki w ciągu 5min ubyło trochę przebiegu, a przybyło koni :OO
Czy tylko mnie coś tu śmierdzi?
Jakby jeszcze poczekać, to ten Lanos powinien przewyższyć mocą Ferrari, a przebieg samochodu powinien być chyba na minusie.
Co sądzicie o takich i podobnych praktykach handlarzy?
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#2
Haha Co za prymityw. Zaraz zbadam co to za koleś. Z ciekawości aż muszę. Haha
  Odpowiedz
#3
Niech jedna osoba zadzwoni, okaże wstępne zainteresowanie i zapyta: "ten samochód ma 65 koni?", a druga z innego numeru "ten samochód ma 75 koni?" Haha
Sprawdzi się, czy to oszust, czy pomyłka ;)


  Odpowiedz
#4
Czarodzieje czy oszuści?... Geniusze zła...
  Odpowiedz
#5
Magia. Czysta magia... jak kiedyś szukałam samochodu trafiłam z kolei na autko "do lekkich poprawek lakierniczych". Na zdjęciu wyglądało, jakby mu dinozaur bok wyżarł. Haha
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości