Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Cześć, z tej strony Zielona Blondynka :)
#11
Witaj,

informatyką powiadasz... hmm nie znam żadnej dziewczyny, która interesowała by się tą dziedziną.
Chętnie zobaczyłbym jeden z Twoich filmów na YT.
Szlifuj tą wiedzę, bo informatyka to jedna z najbardziej opłacalnych profesji.

Odnośnie muliny, moja córka ma na tym punkcie fioła. Mamy tego w domu całą masę, ale Ona wciąż poszukuje
nowych wzorów. Największym dla Niej wyzwaniem są imiona.

Miło Cię poznać.
  Odpowiedz
#12
Link do filmu na yt masz na shout boxie. Ja jestem naprawdę pod wrażeniem.
  Odpowiedz
#13
Adminie! :) Super, że córka się też tym interesuje - może rzucisz jakieś zdjęcia jej dokonań! :)
  Odpowiedz
#14
Hello, my dear :P
[Obrazek: iq15uYm.gif]
fb.com/adipedesign
  Odpowiedz
#15
Witaj, moja Droga. Chciałem zauważyć, że pięknie się przedstawiłaś, to dobrze o Tobie świadczy :)

Widzę tu fontannę miodu, ale przykro mi, muszę dorzucić łyżkę dziegciu i wyznać Ci prawdę. Aż dziwne, że nikt z tu obecnych, nie wspomniał o naszej małej tajemnicy... Hultaje! Cierpimy na pewien syndrom... Ehhh... Po prostu nasze towarzystwo strasznie... uzależnia.

Ostrzegam Cię już teraz, jeszcze możesz zrezygnować i zapomnieć o tym forum, być może jest jeszcze szansa!

...miejmy nadzieję, że nie zostałaś zarażona już Odjechaną Gorączką.
  Odpowiedz
#16
Hej :) Miło Cię poznać :D. Witamy na pokładzie forum :D.
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#17
No, siemka :D
  Odpowiedz
#18
Hej, Kochanie :D Czuj sie jak u mnie! Potwierdzam słowa administratora, mamy tu uzależniające towarzystwo :)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#19
Heh, gdy wszedłem na Twój kanał na youtube to usłyszałem, cześć z tej strony zielona landrynka, a tu blondynka! ...w sumie też dobrze :)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#20
Trochę spóźnione ale szczerze WITAJ! :D
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  cześć sengana 35 6 003 21.03.2020, 11:01
Ostatni post: Eureliusz
  Cześć! Oliv 4 1 501 07.09.2019, 04:16
Ostatni post: Życzliwy
Wink Cześć Życzliwy 4 1 460 03.09.2019, 20:37
Ostatni post: amb00
  Czesc - ponownie, po dwoch latach. ironova 6 1 146 05.06.2019, 02:03
Ostatni post: ironova
  cześć daruncia 4 1 347 07.03.2019, 17:46
Ostatni post: da Vinci

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości