Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czy lubicie ser pleśniowy?
#11
Ja bardzo lubię pleśniowy serek, pychotka :)
  Odpowiedz
#12
Też lubię, chociaż nie przepadam za gorgonzolą. Ponoć trzeba ją jakoś specjalnie doprawić, żeby zabić ten ostry aromat, ale wciąż nie jestem przekonana co do tego sera.
Za to najbardziej lubię standardowy duet, czyli camembert i brie.
  Odpowiedz
#13
Oczywiście ze tak <3 pychota !!! :D
  Odpowiedz
#14
Nigdy tego sera nie jadłam. Nawet bym spróbowała, ale te nazwa jakoś mnie odrzuca.
  Odpowiedz
#15
W wielu przypadkach niezastąpione są sery pleśniowe. Do warzyw, sałatek oraz dań mięsnych. Owszem, są tłuste i ciężkostrawne, ale zaszkodzą tylko wtedy, kiedy się ich je zbyt wiele.
Osobiście bardzo lubię. Szczególnie polecam kanapkę z niebieskim serem pleśniowym, może być dostępny na polskim rynku i bardzo popularny "lazur błękitny". Do tego dajemy pokrojone w cieniutkie plasterki figi i łyżeczkę miodu. Pycha!
  Odpowiedz
#16
Nie lubię, za to mój partner je i je...a w lodówce fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
  Odpowiedz
#17
Prawda. Zwykle faceci zajadają się serami pleśniowymi :)
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości