Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czysto hipotetyczna wycena konta Steam.
#1
Siema,

jest mi ktoś w stanie powiedzieć (oczywiście czysto hipotetycznie) ile jest warte / czy w ogóle jest coś warte konto Steam z następującymi pozycjami <załączone zdjęcie>. Według steamdb.info, kupując te pozycje po najniższej cenie jest to 2560zł co oczywiście jest oderwane od rzeczywistości. Zakładamy samo konto, bez ekwipunku. Post nie jest ofertą, założony jedynie w celach informacyjnych.

<< POST NIEAKTUALNY >>
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Współdzielenie gier na Steam - problem Swordancer 5 1 989 02.07.2017, 22:46
Ostatni post: Vier
Star Pochwal sie swoim kontem steam Devil 2 3 515 25.03.2015, 15:56
Ostatni post: Devil
  Kradzież konta na Steam lukasz4444 9 4 408 24.03.2015, 23:17
Ostatni post: Devil
Brick Wygrywaj gry na Steam, Origin - wątek zbiorczy. Diablo09 17 10 041 08.08.2014, 22:41
Ostatni post: Diablo09
  Przyjmę klucze na platformę Steam. B0hazard 13 4 792 26.04.2014, 22:28
Ostatni post: Nieśmiertelny

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości