Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Darmowy internet Aero2 (?); opinie
#21
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#22
Nie pamiętam dokładnie ile to trwało ale nieco ponad miesiąc.
  Odpowiedz
#23
Ja się jeszcze waham. 27zł to nie dużo za internet bez limitu przez 3 lata. Hmm... pomyślę jeszcze.
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#24
Nie mam tego internetu, ale słyszałem, że ten internet zrywa połączenie co godzinę i trzeba się ponownie łączyć.

Czytałem, że można to łatwo obejść używając automatycznego wznawiania połączenia. Lecz od 1 kwietnia (od jutra) będzie trzeba wpisywać dodatkowo kod captcha, co ma na celu utrudnić nadużywanie przez użytkowników możliwości internetu.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#25
Niekoniecznie, znajomy ma te Aero2 i wpisywanie captcha występuje w różnych okresach czasu, nie
zawsze co godzinę, nie raz 2 razy dziennie, czasami wcale więc nie jest to upierdliwe. Dodatkowo on
używa tej karty w telefonie DualSim a Androidem na którego są specjalne aplikacje do wpisywania
kodu z obrazka, dzięki czemu jest to wygodne i bezinwazyjne. Największą bolączką tego internetu jest
prędkość. Niestety 500 kb/s nie powala, tym bardziej gdy przy zasięgu H+ osiągam bez problemu 8 Mb/s na 2 Mb/s.
Jeśli komuś prędkość nie przeszkadza, warto brać jak dla mnie prędkość jest zbyt niska ale wiadomo - za darmo,
nie można zbyt wiele oczekiwać.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#26
(17.01.2015, 22:23)B0hazard napisał(a): Niekoniecznie, znajomy ma te Aero2 i wpisywanie captcha występuje w różnych okresach czasu, nie
zawsze co godzinę, nie raz 2 razy dziennie, czasami wcale więc nie jest to upierdliwe
Z tym się nie zgodzę, Mój kolega też ma Aero2 i musi wpisywać co godzinę captcha.... Następnie reset modemu i można znów korzystać z neta.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#27
Nie wiem, nie posiadam tej karty tak mówił mi znajomy. Zauważ jednak że Ty mówisz o modemie, ja o używaniu
jej w telefonie. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale kto wie. Powtarzam tylko co słyszałem.
Warto poczytać opinie ludzi na co dzień korzystających z tych dobrodziejstw.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#28
Raczej wątpię, że to o to chodzi. Być może karty Sim zostały wysłane w różnym terminie i to ma wpływ na te catcha (na jednak i drugiej inne ustawienia) choć ja się na tym nie znam nie będę zatem spekulował :P Co do tej sytuacji, to jestem z nim w pokoju w Inter także wiem kiedy resetuje neta :D
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pytanie o Radiowy internet. VanPure 5 2 745 03.12.2012, 01:17
Ostatni post: Jarus

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości