Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


District 187
#1
Siema,
Dzisiaj chciał bym wam polecić grę District 187: Sin Streets
[Obrazek: gI_84265_D187Logo_png.png]
Filmik Z Gry:

Sin Streets jest darmową grą FPS, która miała 20 Listopada 2012 roku swoją premierą, w Polsce nie planują.
Akcja toczy się w przeszłości, w grze są dwie drużyny Gangsterzy i SWAT.
W grę gram dzisiaj od rana spędziłem już 1 godzinę i jestem zachwycony, co prawda Grafika nie jest mocną stroną ale gierka ma swój klimat
Mam nadzieje że znajdzie się ktoś do wspólnej gry, pozdrawiam Michał...
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#2
Ta gra to prawie to samo co CS 1.6. Grafika tylko inna, a reszta prawie identyczna.
  Odpowiedz
#3
Można tak by to ująć, po gry sięgam rzadko a może zagramy ?
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#4
Gierka coś mi przypomina wolf teama czyli kasa=wygrana mam nadzieje ze ona taka nie jest zaraz sobie sciagne i zobacze ;)
  Odpowiedz
#5
To może sobie pogramy, nie wiem czy działa na piracie mam steama zapomniałem tego do pisać to piszę tutaj ;)
Stop pomagania!
  Odpowiedz
#6
Jaki pirat ? Przecież ta gra jest przez internet , a i grałem i jest fajna możemy pograc pisz pw
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości