Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Fifa czy Fifa street?
#1
Tak jak w temacie, wolicie normalne piłkarskie klimaty czy może wolicie gromić swoich przeciwników trikami?
Ja osobiście wolę Fife street. Z moim kuzynem grałem kilka dni pod rząd i bawiłem się o wiele, wiele, wiele lepiej jak przy normalnej.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#2
Ja gram zazwyczaj solo, więc zwykła FIFA jest dla mnie dużo lepsza, ale do gry ze znajomymi zapewne w Street'a się fajniej pyka. Tryb kariery, czy turnieje to główne tryby w jakie gram, a w wersji Street chyba takich rozbudowanych trybów nie ma.

Czy Fifa Street jest nadal rozwijana? Znalazłem tylko wersję z 2012 roku.


  Odpowiedz
#3
Wydaje mi się, że nie ale nie jestem do końca pewien. Z tego co pamiętam grałem w tryb kariery i było dosyć przyzwoicie, ale było o kilka lat temu, więc zapewne koloryzuje. ;)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fifa 13 Prawy analog Marszal 1 2 513 08.01.2014, 14:54
Ostatni post: ola
  FIFA czy PES? Nicholas 20 5 627 31.08.2013, 13:32
Ostatni post: Gospodarz
  FIFA 13 PC Marszal 0 1 654 02.12.2012, 17:55
Ostatni post: Marszal
  Trainer FIFA 13 era9889 1 2 050 18.11.2012, 00:42
Ostatni post: Marszal
  FIFA Manager 12 kubi120 0 2 330 30.10.2011, 11:42
Ostatni post: kubi120

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości