Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


GTA 5 Gameplay
#1
[Obrazek: cdceb1692b1b09f3cbb027a4f2bd9af6,61,1,0-...-667-0.png]



Robi wrażenie...
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#2
Faktycznie grafa niczego sobie .:)
  Odpowiedz
#3
Ja już gta V mam na chomiku lecz w wersji roboczej ale jak wyjdzię będąłatki do mojej wersji, a gra jest supe zaraz jak wyjdzie pobiorę sobie wszystkie łatki. Jak ktoś chce gta V z chomika to pisać na PW.
  Odpowiedz
#4
Hahaha to jest ta twoja wersja co nie dawno ją reklamowałeś w Chr,jakoś z 30 partów po 1 gb do tego gra z błędami :D ?,nie dzięki wolę poczekać te kilka miesięcy i pobrać, wtedy w zdecydowanie mniejszym rozmiarze i do tego bez błędów w grze ;p
  Odpowiedz
#5
Gra na dysku będzie zajmowała 35 GB...
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#6
Moja wersja jest w wersji roboczej ja staram się jak będę miał jak to jedna osoba losowa dostanie tą grę za free na mój transfer, ale jeszcze nie wiem kiedy, ale napewno będzie. Zaraz jak będę miał 40GB na chomiku losowa osoba dostanie gta V w wersji roboczej za FREE. Jeśli mi się powiedzie to będę oczekiwał pozytywnego komentarza.
  Odpowiedz
#7
pandokti, jeżeli działa Ci ta gra to może zrób screeny albo jakiś filmik hm ?
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#8
Ooo a nawet 40 Gb haha :D,tylko wiesz pandokti nigdy nie jest powiedziane, czy aby ta przypadkowa osoba nie jest jakimś twoim znajomym czy cuś...A trza przyznać ,że zarobek jest konkretny 40x 400=16 tys pkt na jednym pobraniu gry :).Dimix gra może i działa,tylko pytanie czy nie będzie co chwila wywalać do Windowsa :)
  Odpowiedz
#9
To może być fejk, nie podniecajcie się tak :P Jeśli ktoś ma GTA V to pokażcie nam Los Santos, a nie kawałek pustyni. Screen z ostatniego filmiku widziałem już kilka miesięcy temu.
الرمال والشمس والعطش
  Odpowiedz
#10
Gra na pewno będzie wymiatać, szkoda że mi nie pójdzie.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Battlefield 4: Na rybach w Baku - oficjalny gameplay B0hazard 0 1 489 28.03.2013, 21:12
Ostatni post: B0hazard
  Need For Speed Most Wanted 2012 Gameplay HD dimix 11 3 989 02.11.2012, 21:04
Ostatni post: closer9

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości