Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


GTA 5 + namierzanie wzrokiem
#1
Witam Was  :)

Jakiś czas tamu stałem się posiadaczem urządzenia firmy Tobii, w wersji dla graczy (mają tez wersje dla osób niepełnosprawnych). Urządzenie głównie, przynajmniej oficjalnie nie daje dużych możliwości, można za pomocą wzroku rozglądać się w grach, tam gdzie popatrzymy na monitor, tam nasza postać spojrzy.

Ja natomiast zainstalowałem moda do GTA V, można za pomocą wzroku namierzać cel, możemy do niego strzelać. Celownik sam się "przyciąga" do najbliższego celu w obszarze gdzie spojrzymy na monitor.

Próbowałem w on-line grać używając tego sprzętu, ale gra mi się nie uruchomiła. Nie wiem czy przez zainstalowane mody czy w skutek jakiegoś błędu, sprawdzę to później. Nie chodzi o jakieś oszukiwanie, ale o używanie tego w minimalnym stopniu, żebym miał mniej więcej równe szanse z innymi graczami.

Tutaj macie gameplay, chciałem w nim pokazać jak można grać z czymś takim. Jeszcze muszę opanować granie, tutaj myszka, klawiatura, a tu jeszcze ważne gdzie się patrze. Trzeba uważać żeby np. nie strzelić sobie z rakiety pod koła samochodu.


  Odpowiedz
#2
  Odpowiedz
#3
Tak, platforma PC.
Powiększcie film na cały monitor, żeby było widać jak celownik sam lata po ekranie, jak namierzam.

Ja też jestem cienki, potrenuje trochę, ale za wiele to nie da pod czas starcie gdzie kule świstają.
  Odpowiedz
#4
Ja zakładam banie z kilku km snajperą komarowi na szybie hydry w locie, jednocześnie skacząc postacią z mostu z wyłącznym monitorem, tak wiec musisz trochę potrenować. :D
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości