Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Gry Dzieciństwa
#11
1. Spyro (części na PSX).
2. Crash (części na PSX).
3. Tomb Raider (części na PSX).
4. Worms Armagedon.
5. Kangurek Kao.
6. Croc.
7. The Elder Scrolls: Morrowind.
8. Majesty.
9. Age of Empires.
10. Warcraft III.
11. Jakieś gry od Disneya z serii Króla Lwa.
12. Wszystko co z Pokemonami związane na Gameboy Color i Gameboy Advance.
13. 18 Wheels of Steel: Across America.
14. Petz.
15. WIGGLES.
16. Cała sterta gier na pirackich nośnika oczywiście na pegazusa aka snes/nes.
17. Zoo Tycoon.
18. Doom.
19. Icy Tower.
20. Wszystkie gry z Soniciem w roli głównej.
21. Jazz Jackrabbit (jakoś tak).
22. Etrom.
23. Fable.
24. Rayman (Arena, 3, 2, 1).
25. The I of the Dragon (to uczucie, gdy można było kierować smokiem...).
26. Tony Hawk's.
27. Colin Mcrae Rally coś tam.
28. Need for Speed Underground 2 (kocham, ale stare Hot Pursuit też spędzało sen z powiek jeszcze przed Undergroundem).
29. Tibia?
30. nie chce mi się dalej myśleć.

albo dobra edit:
31. Bugs Bunny & Tazz wehikuł czasu.
32. 102 Dalmatyńczyki.
33. jakaś gra na PSX z różnymi bohaterami ulicy sezamkowej
34. jakaś gra z Goofy'im jako skater'em.
35. CARMAGEDDON (tego nie da się nie znać :D)
36. jak sobie jeszcze coś przypomnę to dodam ^^
  Odpowiedz
#12
(03.10.2015, 22:56)Niemogenicwymyslec napisał(a): 25. The I of the Dragon (to uczucie, gdy można było kierować smokiem...).
Moja jedna z najbardziej ukochanych gier :P
I wiesz co? Dalej ją mam :D [Obrazek: NOEj2AF.png]
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#13
Moje TOP 10 z dzieciństwa: Diablo 2, GTA 2 i San Andreas, Heroes III, Hitman 2, Medal of Honor, Quake, Return to Castle Wolfenstein, Unreal Tournament, Warcraft III.
  Odpowiedz
#14
Ostatnio nadrobiłem zaległości w grze Bully: Scholarship Edition i ukończyłem ją na 100%

Jak by ktoś chciał zagrać, to warto, bo ukazało się nieoficjalne spolszczenie (naprawdę warte uwagii), no i oczywiście obowiązkowo grać z SweetFX Configurator (poprawia wyświetlanie grafiki, kolorów itp.)

Nie jest to gra z wczesnego dzieciństwa, ale pamiętam jak po premierze grało się w nią na PS2  (Bully/Canis Canem Edit)
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#15
Roller Coaster Tycoon 2
18 WOS Across America
GTA 3
Super Mario 64 (w wersji na DS'a, na N64 nie grałem)
New Super Mario Bros


  Odpowiedz
#16
Moje ulubione gry które pamiętam to był Quake, Doom, Hexen, Super Frog, Heors II, warcraft II i mój najulubieńszy Croc Serce
  Odpowiedz
#17
Quake 3 Arena, GTA 2, GTA Vice City, Diablo 2, Urban Chaos, Mafia, Black & White, Jazz Jackrabbit 2, ze dwie-trzy części Harrego Pottera i sporo gier o których zapomniałam.
  Odpowiedz
#18
(31.01.2017, 13:06)Rashel napisał(a): Jazz Jackrabbit
i Cat Alley czy jakoś tak też były spoko. :D
  Odpowiedz
#19
1. Prince of persia (1)
2. Supaplex
3. Wings of fury
4. i Jazz Jackrabit też się załapie :-)
  Odpowiedz
#20
Pamiętam, że pierwszy komputer miałem od kolegi taty, nie był już mu potrzebny, był to Windows XP. Komputer miałem jakoś na przełomie 2008/2009 chociaż bardziej skłony jestem do tej drugiej daty. Nie miałem wtedy internetu a komputer miałem krótko z 3 miesiące. Internet wszedł do życia w moim domu razem z laptopem, który mam na kolanach dokładnie 19 kwietnia 2012 roku, kończyłem wtedy podstawówkę.

Ja jedynie pamiętam z podstawówki z lat 2007-2009 Tzara Ciężar Korony, była to gra w którą grali wszyscy chłopacy a ja tą grę mam nadal. Pamiętam jeszcze skoki narciarskie na tych starych grubych komputerach. To były te gry w które grałem. Moje dzieciństwo się skończyło a ja w wiele gier nie grałem, ale pamiętam, że grałem długo w grę smoki nightwood, gra przeglądarkowa, niestety strona padła rok temu.

Dzisiaj nie gram w żadne gry, ostatnio FIFA 14, rozegrałem 9 sezonów Borussią Dortmund, kilka razy wygrałem DFB Pokal (Puchar Niemiec), Bundesligę, no i też w LM coś osiągnąłem, raz chyba nawet wygrałem. Pamiętam słynny mecz z Paris Saint Germain, miałem szansę na to, by jako jedyna drużyna w historii zdobyć dwukrotnie z rzędu ten tytuł. Niestety mecz się źle potoczył i wygrywając 2:0 Paryżanie wbili mi 3 bramki jeszcze a ja nie wykorzystałem rzutu karnego w ostatnich minutach meczu.

Ostatnio grałem u kolegi w FIFE 17 na Xboxie. Najsłynniejsi piłkarze kropla w kroplę.

W sumie to się cieszę, że tak na prawdę używanie internetu i komputera no i w sumie telefonu też zaczęło się w wieku ok. 12 lat, dużo na pewno bym stracił gdybym miał te narzędzia w domu wcześniej, patrząc na mojego kolegę sąsiada.

Ale FIFĘ to muszę kupić, ciągnie mnie do tego. :)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Poszukuję gry z dzieciństwa Nieśmiertelny 7 2 793 24.10.2012, 15:31
Ostatni post: Nieśmiertelny

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości