Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Gry, na które czekamy...
#1
Na forum jest wątek Filmy, na które czekamy, więc postanowiłem zrobić taki wątek o grach wideo. Można pisać o grach wszelakich, od telefonów i konsol mobilnych, przez konsole stacjonarne po gry Pecetowe.

W najbliższym czasie nie ma, zbyt wielu dużych premier, ale ja czekam na wydanie gry Kerbal Space Program na konsole stacjonarne (Wii U, XO, PS4)


  Odpowiedz
#2
Ja czekam na wszystkie dodatki do Wiedźmina 3! Wtedy zagram jeszcze raz od podeszwy i przejdę grę dokładnie tak jak chcę. Ta gra jest genialna!
  Odpowiedz
#3
Czekam aż ukaże się gra Dead Island 2, premiera w Polsce zapowiedziana na kwiecień przyszłego roku.
Nie mogę się doczekać jako fan tej serii :D

[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#4
Czekam na Dooma 4. Mam tylko nadzieję, że będę miał wystarczająco mocny komputer na tę grę :D
  Odpowiedz
#5
Może trochę mainsteamowo wypadnę, ale czekam na Syberię 3 i Spell Force 3. Mam nadzieję, że do tej pory zmienię komputer, bo na tym nawet podstawowe gry ciężko mi chodzą.
  Odpowiedz
#6
Spell Force 3, Blitzkrieg 3, Sudden Strike 4, State of Decay 2, Sniper Ghost Warrior 3 i wiele więcej. xd
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#7
Splatoon 2, Xenoblade 2, Mario Oddysey. Mam nadzieję, że nabyje Nintendo Switch w miare dobrym czasie.


  Odpowiedz
#8
Ja czekam na "MetaMorph: Dungeon Creatures"
Jak na razie zapowiada się ciekawie ale zobaczymy co będzie dalej.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#9
Pillars of Eternity II Deadfire. Właśnie w przerwie międzysemestralnej postanowiłem się troszkę zrelaksować, a jako, że długo w nic nie grałem, to zagrałem w część pierwszą tej gry i przywróciła mi wspomnienia z młodszych lat gdzie klasyczne cRPG'i, to był majstersztyk. Grę gorąco polecam, ma swoje wady, ale zdecydowanie jest to tytuł obowiązkowy dla fanów gier fabularnych i fantasy. Czekam na dwójeczkę z niecierpliwością. Obsidian odwalił kawał dobrej roboty.
  Odpowiedz
#10
Age of Civilizations 2 - gra tworzona przez jednego, polskiego twórcę, dlatego niestety premiera opóźnia się już prawie rok. Zapowiada się bardzo fajna, niezbyt skomplikowana strategia wojenna.
"Jedynka" to jedna z moich ulubionych tytułów na telefonie, mimo iż ma trochę niedopracowań i po wielu godzinach grania zna się na pamięć działanie botów, to nadal jest świetną strategią, do której lubię co jakiś czas wrócić. "Dwójka" będzie o wiele bardziej złożona (edytor map, zaawansowane stosunki dyplomatyczne, rozwój prowincji, wiele scenariuszy - od średniowiecza przez wojny światowe po dzisiejsze czasy + tworzenie własnego świata z wymyślonymi państwami), ale jednocześnie łatwa do opanowania. W wersji na Steama na pewno kupię, szczególnie że według zapewnień twórcy cena nie przekroczy kilku euro.

https://www.youtube.com/watch?v=RT7xraROuME


  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości