Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Gry typu .io
#1
Agar.io
Chyba najbardziej znana gra tego typu. Jesteśmy kulką, naszym celem jest zdobycie jak największej masy poprzez jedzenie mniejszych od nas graczy lub "pożywienia" losowo generowanego na mapie.
[Obrazek: O79n3WlPqVEd88IZupxnBX3rYAiHCaBR7ozb9cgo...pYc6M=h310]

Moja ocena: 
[Obrazek: 4_stars.svg]

Diep.io
W tej grze jesteśmy czołgiem. Punkty zdobywamy niszcząc pociskami lub kontaktem fizycznym innych graczy i figury geometryczne losowo wygenerowane po mapie. Najmniej punktów otrzymamy za zniszczenie kwadratów, a najwięcej za zniszczenie sześcianu. Gra posiada również system rozwoju czołgu.

[Obrazek: ZO273tMsvSiHDEQLyPM0g-FqwvRDGKyHssQA9ORN...4sitQ=h900]

Moja ocena: 
[Obrazek: 4_stars.svg]

Splix.io
Gra polega na zajęciu jak największego terenu. W tym celu wychodzimy naszym "wężem" zakreślając nim pole, które zostanie przez nas zajęte, gdy powróciimy do naszego terenu. Jeśli jakiś gracz przetnie naszego węża, gdy będziemy poza naszym terenem przegrywamy.

[Obrazek: splix-io-obraz-z-gry-full.jpg]

Moja ocena: 
[Obrazek: 3_stars.svg]

Slither.io
W tej grze jesteśmy wężem. Jedząc losowo wygenerowane "pożywienie" lub "zwłoki" innych wężów zyskujemy długość. Jeśli uderzymy w innego węża przegrywamy zostawiając po sobie cenne punkty. Przytrzymując spację sprintujemy, ale tracimy na długości.
[Obrazek: Slither.io-the-agony-and-ecstasy-a-nerve...rience.jpg]

Moja ocena: 

[Obrazek: 3_stars.svg]

Driftin.io
W tej grze wcielamy się w samochód wyścigowy. Celem jest przejechanie 20 okrążeń przez tor wyścigowy. Za każde przejechane okrążenie otrzymujemy możliwość rozwoju naszego samochodu. Można elminować innych graczy poprzez strzelanie do nich lub kontakt fizyczny. Gra również posiada kilka klas do wyboru np. najszybszy samochód, ale za to najsłabszy w obronie i ataku albo powolny "czołg", który jest praktycznie niezniszczalny, a kontakt fizyczny przeciwnika kończy się jego śmiercią.
[Obrazek: driftin.png]

Moja ocena: 
[Obrazek: 3_stars.svg]

Wings.io
W grze latamy samolotem nad morzem. Celem jest elminacja innych graczy za pomocą pocisków i statków za pomocą bomb.
[Obrazek: wings-io.png]

Moja ocena:
 [Obrazek: 2000px-2_stars.svg.png]

Limax.io
Gra bardzo przypominająca slither.io. Celem gry jest zajechanie drogi przeciwnikowi bąbelkami, które wyrzucamy za sobą, gdy naciśniemy PPM. Zabiera nam takie działanie dużo punktów, więc używamy tego tylko w momencie ataku. Gra jest bardzo dynamiczna.

[Obrazek: maxresdefault.jpg]

Moja ocena:

 [Obrazek: 2000px-2_stars.svg.png]

Braains.io
Ciekawa gra. Otrzymujemy 80 sekund na schowanie i zablokowanie wejścia do naszej kryjówki przed falą zombie. Jeśli gracz-zombie dotknie nas, przechodzimy na drugą stronę i atakujemy graczy. Gdyby nie lagi, nawet była by to fajna mini-gra.
[Obrazek: maxresdefault.jpg]

Moja ocena:
 [Obrazek: 2000px-2_stars.svg.png]


  Odpowiedz
#2
Szczerze, to nie sądziłem, że tergo jest aż tyle. :D
  Odpowiedz
#3
Ja ostatnio gram w diep.io. Bardzo wciągająca gra.
BTW. Może założymy forumowy klan związany z tym grami?
  Odpowiedz
#4
(24.09.2016, 15:23)Swordancer napisał(a): Szczerze, to nie sądziłem, że tergo jest aż tyle.
Tego jest dużo więcej, wybrałem te wg. mnie najlepsze.


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gry PC typu Nail'd i Mad Riders Mantis98 1 1 472 12.03.2013, 23:25
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości