Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


IV runda Ligi Mistrzów i Ligi Europy 2013/2014
#1
[Obrazek: Steaua---_neqqpaa.png]

Steaua Bukareszt - Legia Warszawa 21 sierpień 20:45

Ostatni mecz eliminacyjny, a dalej... No właśnie co dalej? Czy Legię stać na pokonanie Rumunów? Steaua przystępuje do dwumeczu z Legią jak faworyt, ale piłka, szczególnie Polska piłka jest tak nieprzewidywalna, jak pogoda Haha. Pytanie tylko czy występy w fazie grupowej Ligi Mistrzów Legii się opłaca, może bardziej opłaca się przegrać i zagrać w rozgrywkach grupowych Ligi Europy. Tam jest trochę mniejsza konkurencja i może uda się awansować z grupy. no ale to by było nie fer wobec kibiców, wiadomo że Liga Mistrzów to znacznie większy prestiż i możliwość zobaczenia na żywo wielkich klubów. W składzie Legii zabraknie Bereszyńskiego, pewnie zagra Bróź, wróci za to do składu Jodłowiec. Ciekawy jestem czy zagra Helio Pinto, miał być najmocniejszym punktem zespołu, a jest jak do tej pory najsłabszym.

[Obrazek: Sewilla--_neqqnhw.png]

Sevilla - Śląśk 22 sierpień 21:30

Przed Śląskiem bardzo ciężka przeprawa, Sevilla to znacznie lepsza ekipa jak FC Brugge, ale jak już mówiłem Polska piłka jest nieprzewidywalna i tak dalej.

Cytat:Stanislav Levy przed meczem z Sevillą:

- Wróciłem wczoraj z Sevilli i potwierdziły się moje obawy, że nic trudniejszego nie mogło nas spotkać. Warunki pogodowe w Hiszpanii to jest jakiś dramat. Mecz z Atletico rozpoczął się o godz. 23, kiedy było 40 stopni Celsjusza. Rozmawiałem z ekspertem, który powiedział, że na właściwą aklimatyzację do warunków, jakie panują w Sevilli, potrzebowalibyśmy około tygodnia, ale niestety nie jest to możliwe. Do Hiszpanii wylatujemy więc w środę przed południem, a trening mamy dopiero wieczorem, o godz. 22. Jeśli chodzi o pogodę, to warunki będą jeszcze trudniejsze niż w Czarnogórze.

Ech i ta pogoda, 40 stopni o 23:00, tragedia i jak tu biegć w takich warunkach. Nie będzie łatwo, Sobota, Mila i spółka będą się musieli naprawdę wspiąć na wyżyny swoich umiejętności żeby przejść ten etap eliminacji. Nie znamy jeszcze składów, ale wiemy już kto będzie sędziował, pierwszy mecz Niemiec, Manuel Grafe, drugi Firat Aydinus z Turcji.

Tradycyjnie już typujemy wyniki:

Steaua Bukareszt - Legia Warszawa
Sevilla FC - Śląsk Wrocław

1 - Wygrana gospodarzy
2 - Wygrana gości
X - Remis

Mile widziane też komenty przed meczami.
  Odpowiedz
#2
Serce mówi, żebym wpisał dwie dwójki ale rozum podpowiada co innego.


Steaua Bukareszt - Legia Warszawa 1
Sevilla FC - Śląsk Wrocław 2

Myślę, że inaczej nie będzie ;)
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
Steaua Bukareszt - Legia Warszawa X
Sevilla FC - Śląsk Wrocław X

Długo nad tym myślałem, i postawiłem na remisy, ale chyba tylko dlatego żeby mieć jakąś nadzieję na dobry wynik. Remis dla ziomali ze Śląska to będzie dobry wynik. A Legię stać na wyeliminowanie Rumunów, o ile zagra na takim poziomie, na jaki ich stać z takim składem. Mam jeszcze dwa ciekawe filmiki do obejrzenia.





Szkoda tylko że chyba nie będzie transmisji z meczu Śląska. Jak by ktoś miał jakieś info o tym gdzie można to obejrzeć, to byłbym wdzięczny.

PS. A jednak transmisja będzie, niestety w Polsacie Sport, a więc kanał kodowany, szkoda że nie w publicznym. Ale zawsze to coś, skoro będzie sygnał to może i w necie coś będzie.
  Odpowiedz
#4
Steaua Bukareszt - Legia Warszawa 0:2 (0:0)
Sevilla FC - Śląsk Wrocław 2:1 (1:0)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#5
(21.08.2013, 14:07)woofer napisał(a): Steaua Bukareszt - Legia Warszawa 0:2 (0:0)
Sevilla FC - Śląsk Wrocław 2:1 (1:0)

Haha, optymista Puknijsie
Steaua Bukareszt - Legia Warszawa 3:0
Sevilla FC - Śląsk Wrocław 3:1
  Odpowiedz
#6
Chłopaki trochę rozleniwieni podróżą. Miejmy nadzieję, że nie odbije się to na ich grze podczas meczu.

Jeśli chodzi o transmisję to na stronie meczyki.pl nie powinno być problemu z dostępem.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#7
Jest mnóstwo takowych stron ze playerami, polecam pl-sport.tv ;)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#8
TerrNova, 2:0 dla Legii (wynik woofera), wbrew pozorom nie jest niemożliwy. Steaua to solidna drużyna, ale brakuje im napastnika. W ubiegłym sezonie królem strzelców ligi Rumuńskiej był zawodnik Steauy Raul Rusescu, jednak w tym sezonie gra już w... Sevilli, czyli rywalu Śląska. Rumuni mają za to silną obronę, szczególnie na Iasmina Latovlevicia i Vlada Chiricheșa, który potrafi strzelać również gole, a Tootenham oferował za niego 8 milionów i oczywiście gra też u nich nasz reprezentant Szukała. Mimo wszystko myślę że Legia ma spore szanse, powiedzmy 50/50, tak określiłbym szanse w tym dwumeczu.

Znamy już przewidywane składy obu drużyn.

STEAUA: Tatarasanu - Georgievski, Szukała, Chirches, Latovleci - Popa, Bourceanu, Pintilli, Tanase - Stanciu - Piovaccari. Trener: Reghecampf.
Rezerwowi: Nita, Gardos, Prepelita, Cristea, Privulescu, Radut, Iancu.
Nie zagrają: Chipciu i Nikolić (obaj kontuzje).

LEGIA: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Dossa Junior, Wawrzyniak - Vrdoljak, Jodłowiec - Ojamaa, Radović, Kucharczyk - Saganowski. Trener: Urban.
Rezerwowi: Skaba, Brzyski, Cichocki, Żyro, Furman, Pinto, Łukasik, Kosecki, Dwaliszwili.
Nie zagrają: Astiz, Bereszyński, Augusto, Efir (kontzuje), Suler, Mikita, Kopczyński (poza kadrą).
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Liga Mistrzów - typer 2016/17 Paweu 11 3 141 17.03.2017, 18:01
Ostatni post: WazzUp
  Liga Mistrzów 2013/2014 - typer! Hans 0 1 844 07.09.2013, 07:52
Ostatni post: Hans
  Legia bliżej Ligi Mistrzów tungar 0 1 854 21.08.2013, 23:24
Ostatni post: tungar
  Molde FK - Legia Warszawa (Eliminacje Ligi Mistrzów) tungar 1 2 126 31.07.2013, 21:17
Ostatni post: Marika
  Wojna domowa, czyli finał Ligi Mistrzów. tungar 25 8 243 27.05.2013, 16:54
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości