Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak zablokowac reklamę w przeglądarce Firefox?
#1
Odpowiedź opieram na wyłączaniu wtyczki Facebook na tutejszym portalu odjechani.com.pl .

Cytat:Jak w takim razie zablokować tą "REKLAMĘ"

Zrób to tak:

1. Zainstaluj teraz Dodatek Adblock Plus

[Obrazek: dlafirefox.png] lub [Obrazek: dlachrome.png]

2. Skieruj kursor myszki na wtyczkę Facebook z lewej strony okna. Musi wysunąć się okienko z awatarami Facebooka:

[Obrazek: oknowtyczki1.png]

3. Skieruj kursor myszki na puste pole w okienku Facebooka. Kliknij prawym przyciskiem myszki na puste pole:

[Obrazek: oknowtyczki2.png]

4. Z menu podręcznego które się ukaże wybierz Zablokuj ramkę...

[Obrazek: zablokujramke.png]

5. W oknie dodatku Adblock Plus zaznacz opcję: facebook.com/plugins/likebox.php?*

[Obrazek: dodajfiltr.png]

6. Kliknij myszką na Dodaj filtr i okienko wtyczki znika z pola widzenia.


Teraz pozostaje do usunięcia tylko ikonka wtyczki Facebooka:
[Obrazek: fikonka.png]

Zrób z nią tak samo jak z okienkiem wtyczki Facebook tylko:

1. W menu podręcznym wybierz Zablokuj obrazek...

[Obrazek: zablokujobrazek.png]

2. W oknie dodatku Adblock Plus wybierz opcję: odjechani.com.pl/images/facebook_like_left.png

[Obrazek: ikonkafiltr.png]
  Odpowiedz
#2
Potwierdzam! U mnie działa na: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.15) Gecko/20110303 Firefox/3.6.15 GTB7.1

:idea: Skrzypas, haha, Baron zarzuca sabotaż, ale już się wyświetla grafika :D
  Odpowiedz
#3
Skrzypas to sabotaż... ha ha ha.
  Odpowiedz
#4
Dzięki za poradnik.
Jak zablokować to w FF wiedziałem, lecz dowiedziałem się, że istnieje tez adblock plus do Chroma, co z pewnością zaraz zainstaluję.
  Odpowiedz
#5
Ja niewiem mi ta wtyczka nie preszkadza ale metoda jej zablokowania jest ciekawa i przydatna.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Firefox perla86 6 1 662 28.05.2017, 12:43
Ostatni post: Suicider
  Jak zablokować stronę w Google, czyli Personal Blocklist Swordancer 5 2 118 08.03.2017, 17:42
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Mozilla Firefox - Problem Mychaty 5 3 104 03.03.2013, 01:49
Ostatni post: Mychaty
  Mozilla Firefox - jak zmienić niechcianą stronę startową? MissFuneral 27 25 214 31.01.2013, 21:39
Ostatni post: B0hazard
  Zapisywanie w przeglądarce Rafał 3 2 171 01.12.2012, 13:41
Ostatni post: Marszal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości